אימון אישי עם גליה לבנה – הורות מקרבת

הי יקרה,
נעים לי להכיר – אני גליה לבנה' אמא ל 3 ילדים
וכמוך, חווה אתגרים בכל מה שקשור להורות שלי, ליחסים שלי עם עצמי סביב האמהות, בשיחה מתמשכת בין מה שהייתי רוצה – למה שקורה בפועל…
אם לאמר את האמת, האתגרים לא באמת נגמרים, הם רק משתנים מילד ליד, וכל גיל ומה שהוא מביא עמו.
מבחינתי אתגר הוא הזדמנות לעשות שינוי, קודם כל עם עצמי וכמובן מול ילדי.
לשמחתי, עוד בהריון הראשון שלי, למדתי תקשורת מקרבת והחלטתי יחד עם בן זוגי המקסים – יואב, ללמוד את זה כמקצוע. הרגשתי מאד חזק בפנים, שהכלים האלו – הם אלו שיוכלו לתמוך בי ולעזור לי להיות האמא שאני רוצה.
אני כבר 9 שנים אמא, מנחת קבוצות ומלווה הורים בתהליך ההורות שלהם ומודעת להתמודדויות ולקשיים שעולים מול הילדים, רואה ומבינה כמה ברת מזל אני שיש לי את הכלים של תקשורת מקרבת וכמה חיבור והבנה עמוקה אני מייצרת ביחסים עם ילדיי. התוצאה של זה: בית עם מעט מאד עימותים, ריבים, צעקות וקונפליקטים, משפחה מחוברת, שמדברת את מה שחשוב לכל אחד ושכולם מרגישים בה שרואים אותם ושיש מקום ללב שלהם בתוך הבית.
מתוך המקום הזה, קיים בי רצון גדול להקל גם עלייך ולחלוק אתך את הידע והכלים שאני משתמשת בהם, כי אפשר לעשות שינוי עצום באימהות – זה רק עניין של למידה, רכישת כלים והסכמה לתהליך של שינוי.
מוזמנת לקרוא כאן דברים שכתבתי ואם זה פוגש אותך ונכנס ללב – ליצור איתי קשר.
בברכה,
גליה

רוצה להגיד לך שזה לגמרי אפשרי לשנות את זה.
במפגשים אישיים, שמהותם תהליך שלך עם האתגרים והמצוקות שעולות סביב ההורות, אני מזמינה אותך להיפגש עם עצמך (בליווי שלי), לתת לעצמך זמן לעצור, ומקום להביא את כל מה שלא אומרים בחוץ, את מה שלא תמיד נאמר בפנים, ללמוד מאיפה מגיעות התגובות שלך, מאיפה מגיעים הפערים בין מה שאת רוצה למה שאת חווה עם הילדים, ללמוד להסתכל על עצמך ועל ילדייך באופן שיאפשר לך את החיבור, הדיאלוג, ההיכרות והקרבה שאת כל כך רוצה אותם.

ההורות היא תהליך ארוך, שמפגיש כל פעם באתגרים אחרים, כל פעם עם ילד אחר (ולפעמים עם כולם יחד), וככל שתביני יותר את ההתנהלות שלך שם ואת מה שמנחה אותך, את האמונות המגבילות, את השחזורים מבית, את הילדה בתוכך עם חוויות הילדות שלך, ככה יוכל להתפנות לו מקום לאפשרויות אחרות, לשינוי ביחסים, לאמונות אחרות שיעזרו לך לממש את ההורות שלך כפי שאת מעוניינת בה, להקשבה עמוקה ללבך ולמה שחשוב לך (ופחות למה אמור/לא אמור, צריך/לא צריך להיות). המפגש עם הילד/ה שלנו בגיל שלו או שלה, בשלב הזה, הוא עכשיו!! את יכולה כבר עכשיו להתחיל בשינוי ולממש את ההורות שלך מתוך בחירה והקשבה לך וילדיך.

אם זה מעניין אותך ואת מוכנה ורוצה להיות מחוברת לילדים שלך ולתת להם מענה שישאיר אותם מחוברים לעצמם, לא מרצים, לא מתמרדים (קצת להתמרד זה טוב), לא זועפים ומתנתקים ומוציאים אותך לאט לאט מחייהם - אני מזמינה אותך להירשם לשיחת יעוץ איתי, שבה נדבר ונחשוב יחד על התהליך האישי שלך ואיך נכון לך לחוות אותו.

ליצירת קשר איתי: גליה 052-6905707 / [email protected]

השאירו לנו תגובה...

השארת תגובה