תודה שנרשמת! ועוד משהו קטן

היי, 
כיף שהצטרפתם לבית להורות מקרבת!
אנחנו שמחים לראות אתכם כאן איתנו ובטוחים שעשיתם בחירה מעולה להכניס את הגישה של תקשורת מקרבת למשפחה שלכם. 

אנחנו גם רוצים להציע לכם הטבה מעולה –
שתעזור לכם ליישם בבית ולהתחיל לראות תוצאות כבר בימים הקרובים!

כהשלמה ללמידה שלכם בקורס וכדי שהתכנים שלו ממש ייכנסו אליכם הביתה אנחנו רוצים להציע לכם להצטרף ל״רשת״ – קהילת ההורים של הבית להורות מקרבת, שהקמנו במטרה לתת לכל התלמידים שלנו תמיכה צמודה בלמידה וביישום בבית של ההדרכות.

הנוסחה המוכחת שלנו לתוצאות אפקטיביות בקורס
וליישום אפקטיבי ומהיר של תקשורת מקרבת בבית

אחרי שנים  של הדרכת תקשורת מקרבת אנחנו יודעים בוודאות שישנם שלושה פרמטרים שמשפחות שיישמו אותם הרגישו את השינוי הרבה יותר מהר, בעוצמה רבה יותר וחוו הקלה משמעותית באתגרים, הרבה יותר שיתוף פעולה, פחות קונפליקטים ואווירה נעימה יותר בבית.

זה לא קשור לגיל הילדים – גם הורים לילדים בגיל הרך וגם למתבגרים ובכל טווח גיל, יכולים ליהנות משיתוף פעולה ואווירה נעימה בבית עם תקשורת מקרבת.
זה גם לא קשור לטמפרמנט המשפחתי ולכמות התעקשויות והקונפליקטים בבית.

אז למה זה כן קשור?

הנוסחה המלאה ליצירת תקשורת קרובה במשפחה =
למידה בצעדים קטנים + יישום ותרגול + תמיכה + השרייה בתדר המקרב

ישנם ארבעה פרמטרים שיבטיחו לכם שהשינוי בבית יהיה מורגש:

 • ללמוד בעקביות את השיעורים של הקורס – צעד אחרי צעד. במנות קטנות יחסית, מבלי לדלג על שיעורים ומומלץ גם לעשות את התרגולים שבתוך השיעורים.

 • ליישם ולתרגל בבית – גם אם אתם עוד לא שולטים בשפה המקרבת וזה נראה לכם קצת כמו סינית בהתחלה, שהילדים שלכם לא יבינו – חשוב שתתחילו ליישם כמיטב יכולתכם. אם אתם חוששים לגמגם – אל דאגה. ילדים הם סבלניים בדרך-כלל, שתפו אותם בכוונות שלכם והם יבינו. וגם – אפשר וכדאי בהתחלה ליישם בכתב לפני שמיישמים בדיבור. כתיבת ניתוחי סיטואציות בדרך שאנחנו מלמדים בתוך הקורס היא מנבא מאוד חשוב ליישום לקבלת תוצאות.

 • לקבל תמיכה ביישום ומענה לשאלות כשנתקעים – כשמתחילים ליישם לא הכל הולך חלק. לאורך כל הלמידה בקורס (וגם אחר-כך) יתעוררו שאלות בקשר ליישום ואתגרים במצבים מורכבים יותר ויותר. משתתפים שחזרו אלינו לקבל תמיכה, לשאול איך עושים דברים שהם לא הצליחו – הם אלו שחוו תוצאות מהר יותר בבית.

 • להשרות את עצמכם בתכנים ובתדר של מקרבת – תקשורת מקרבת היא תדר חיים ותקשורת שונה ממה שרובנו מכירים. התדר הזה מחבר, מרגיע רוחות סוערות, מייצר חיבור לעצמנו ולמרכז (ה-center) שלנו, וקרבה לאנשים הכי קרובים ויקרים לנו. השינוי בבית מתחיל ביכולת שלנו להתחבר לתדר המקרב והרבה יותר קל ליישם תקשורת מקרבת ביומיום כשאנחנו טובלים בתוכו. ומצד שני, החיים הם מאוד עמוסים ודינמיים וקל מאוד לאבד את המיקוד שלנו ואת התדר הזה, במיוחד בהתחלה. לכן ההשרייה בתכנים של מקרבת מאוד חשובה. וכמה שיותר. אמהות ואבות יצירתיים צורכים את התכנים שלנו בנסיעה לעבודה, בעבודות הבית, בהליכות ברגל ובספורט בכלל ועוד ועוד. ואנחנו בהחלט מעודדים גם אתכם לעשות את זה.

למידה בצעדים קטנים בשילוב עם יישום בשילוב עם תמיכה ובשילוב עם השרייה – זוהי הנוסחה שלנו להצלחה מלאה בהפחתת מאבקי-כוח וקונפליקטים במשפחה וביצירת הבנה, קרבה, שיתוף פעולה ואווירה נעימה בבית ובמשפחה בתוך זמן קצר.

הנוסחה הזאת יושמה על למעלה מ-6,000 משפחות שלמדו ולומדות אצלנו
ואנחנו יכולים להגיד בביטחון רב שהיא עובדת כמו שעון!

המרחב החדש שיצרנו בהשראת בקשות שקיבלנו
יעזור לכם לזרז תהליכים ולהביא לתוצאות מהירות!

״הרשת - קהילת ההורים של הבית להורות מקרבת״ היא מרחב למשתתפי הקורסים שלנו לתרגל וליישם תקשורת מקרבת בבית באפקטיביות, להשאיר אתכם מחוברים לתדר הלב ולשפה המקרבת, לתת לכם המון אנרגיה, תמיכה ועזרה ולזרז את תוצאות היישום בבית שלכם.

מפגש קהילה ראשון

לבקשת משתתפים ומשתתפות רבים שביקשו מאיתנו עזרה ביצירת ההצלחה בבית, ואחרי חודשים ארוכים של חשיבה ותכנון –
פתחנו לא מזמן את ״הרשת״ – קהילת ההורים של הבית להורות מקרבת

״הרשת״ היא מרחב אינטרנטי דרך כל טלפון, טאבלט או מחשב, שנותן לכם את כל ארבעת האלמנטים בנוסחת ההצלחה שלנו ואת המעטפת שאתם צריכים כדי להפסיק להשתמש בכוח, באיומים ובעונשים וליצור לעצמכם רוגע נעים בבית, קרבה ושיתוף פעולה במשפחה שלכם.

זהו מרחב שמי שמצטרף אליו מקבל את כל מה שהוא צריך כדי ליצור תקשורת מקרבת במשפחה –

 1. הדרכות תוכן בתקשורת מקרבת בשידור חי איתנו בנושאים שהכי רלוונטים לחיים ולמשפחה שלכם, ובנושאים שביקשתם מאיתנו להתייחס אליהם. כל הדרכה מלאה בתוכן חשוב לחיים וגם בהרבה דוגמאות שאתם מביאים מהחיים ואנחנו מדברים עליהן. כל התכנים מתכתבים עם הקורס שלכם וההשתתפות בהדרכות בשידור החי (או הצפייה בהם בהקלטות) משרה אתכם בתוך התדר המקרב.
  הדרכות התוכן מועברות על ידינו – יעל, יואב וגליה.
 2. הדרכות תרגול בשידור חי – שבהן מתרגלים סיטואציות מאתגרות, מקבלים מענה לשאלות ביישום ובהבנה של תקשורת מקרבת, ועובדים על נושאים שהכי מעניינים אתכם. ההדרכות מועברות בשידור חי עם גלית ומיה, שהן מלוות הורים של הבית להורות מקרבת ומתרגלות בקורסים מתקדמים וברשת.
 3. קורס כלי יסוד בלעדי למשתתפים ולמשתתפות ברשת – שיעורים קצרים ומתומצתים של כל היסודות של תקשורת מקרבת, כל שיעור אורך כ-5-15 דקות וכל התוכן מועבר בו בבהירות ובתמציתיות. ככה שאם אתם זקוקים לתזכורת קצרה ומהירה של התוכן או ללמידה מתומצתת הוא זמין לכם בלחיצת כפתור.
 4. ספריית הדרכות ותרגולים מוקלטים שערכנו בעבר עם משתתפים/ות כמוכם וגם מכילה את ההדרכות והתרגולים שלא הספקתם להשתתף בשידור החי שלהם. אוצר של תוכן נהדר להשרות את עצמכם בכל זמן.
 5. אפשרות להתייעץ עם הצוות שלנו והורים עם ניסיון בדרך המקרבת בפורומים (שנקראים ערוצים) בהמון נושאים מגוונים שמיועדים לשיתופים ולמענה לשאלות בתחומים כמו – תקשורת מקרבת בגיל הרך, ילדים שמתעקשים במיוחד, מתבגרים, תקשורת מקרבת בזוגיות ועוד. וכן פורומים פרטיים לפי קורסים.

בקיצור, ״הרשת״ מציעה לכם אפשרות מעולה –
– ללמוד וליישם תקשורת מקרבת עם מקום לתמיכה ולהתייעצות
– לפגוש הורים מדהימים ברמות יישום שונות ששמחים לחלוק ולתמוך זה בזה
– לשמור על חיבור לעצמכם ועל שיח מקרב עם הילדים ובזוגיות
– להשרות את עצמכם באופן שוטף בתדר המקרב
– לבחור את הנושאים שמתאימים לכם ולהתמקד בהם
– ליהנות, לצחוק, להתרגש, להזין את עצמכם באנרגיות ולהתמלא בכוחות

אז איך מצטרפים לזה?

כדי שנוכל לתמוך בכם כמו שאתם רוצים וצריכים וכמו שאנחנו יודעים, ההצטרפות לרשת כרוכה בתשלום, ועם זאת דאגנו לכך שזה יהיה תשלום נמוך יחסית ואפשרי לכל תקציב משפחתי. פחות מעלות חודשית של חוג לילדים.

מצטרפים עכשיו ב-9.90 ₪ לחודש הראשון, נהנים מכל התכנים הפתוחים לכם ברשת וגם כמובן מהדרכות התוכן והתרגולים בשידור חי.

בסיום החודש תוכלו להחליט אם להישאר או להמשיך,
ואם אתם מחליטים להמשיך – המנוי מתחדש ב-147 ₪ לחודש (במקום 347 ₪)

וגם – אנחנו מבטיחים לשמור לכם את המחיר האטרקטיבי הזה למשך שנה,
גם אם המחיר יעלה (הוא צפוי לעלות) בחודשים הקרובים כשנחזור כולם לשגרה.

כדאי לדעת! המנוי חודשי מתחדש ללא התחייבות לתקופת זמן ואתם יכולים לצאת מה׳רשת׳ וכל הפעילויות בה מתי שאתם רוצים (אם מסיבה כלשהי לא יתאים לך להמשיך אפשר לצאת בסיום כל חודש).

רוצים להצטרף כבר עכשיו ב-9.90 ₪ ?

להצטרפות לרשת ב-9.90 לחודש הראשון – לחצו כאן

אם נשארתם עם שאלות אפשר לשלוח אלינו מייל ונחזור אליך –
[email protected]

שיהיה המון בהצלחה בלימוד וביישום בבית

יעל, יואב וגליה
וצוות הבית להורות מקרבת