יש לכם אתגר עם אחד הילדים שאתם רוצים להתייעץ לגביו?
מרגישים שכל השיטות שאתם מנסים להניע בעזרתן שינוי בבית לא עובדות לכם?
אתם מאוד רוצים שהם יפסיקו להתווכח, לריב, להתעקש על דברים או לשקר ולהסתיר
ויתחילו לשתף פעולה, לעזור יותר בבית ולהתייעץ אתכם יותר?

לחלון זמן קצר בלבד שהתפנה לנו אנחנו מאפשרים ל-6 משפחות לעבור איתנו תהליך קצר שנמשך כחודש:

2 שיחות אימון וייעוץ אישיות איתנו וקורס אינטרנטי בהתאמה אישית

במחיר מתנה מיוחד של 950 ש"ח בלבד (במקום 2,140 ש"ח)

מה נעשה בשיחה הראשונה?

 • נקשיב לאתגרים שלכם בבית, בלי לשפוט אף אחד ובלי לחפש מי לא בסדר
 • ננתח את ההתנהגות המאתגרת של הילד/ה שלכם מנקודת המבט של הורות מקרבת ונעזור לכם להבין את הסיבות שגרמו לה מתוך זווית הראייה המקרבת, שמתחת לכל התנהגות יש סיבה שיוצרת אותה.
 • ניתן לכם ייעוץ מדוייק לגבי הפעולות הנחוצות שיתחילו ליצור שינוי בבית שלכם.
 • נמליץ לכם על תוכנית פעולה  קצרה או ארוכת-טווח לפי האתגר או האתגרים שאיתו אתם מתמודדים, ובהתאמה לכל אחד מההורים.
 • ובסוף השיחה נתאים לכם את אחד הקורסים האינטרנטיים שלנו מבין הקורסים שלמטה, לצפייה ויישום.

מה נעשה בשיחה השנייה?

 • נבין ביחד איך מתקדם הטיפול באתגר שלכם, מה השתנה לטובה, במה לא חל שינוי, מה הצלחתם ליישם ומה פחות.
 • נעלה סיטואציות שקרו וננתח אותן משתי נקודות מבט – שלכם ושל הילד/ה שלכם
 • ננהל למידה בדיעבד – איך אפשר היה להפוך את הסיטואציות האלו ממרחיקות למקרבות ונלמד מהן מה אפשר לעשות מעכשיו כשהן יקרו.
 • נסכם את התהליך שעברנו ביחד ונמליץ לכם על המשך יישום ולמידה עד לפתרון מלא של האתגר שלכם.

לאיזה קורסים נפנה אתכם ללמידה?

בשנה האחרונה פיתחנו מגוון של קורסים ייחודיים להורים, שמלמדים אספקטים שונים של תקשורת מקרבת עם ילדים, ושכל אחד מהם מטפל באתגר משמעותי שהורים רבים מתמודדים איתו. 359 הורים כבר לקחו חלק בקורסים האלו והמחמאות זורמות אלינו ללא הרף. הקורסים האלו עזרו להורים רבים להתניע שינוי משמעותי בבית שלהם וחלקם ממשיכים ללמוד וליישם גם חודשים אחרי.
הנה פירוט הקורסים שנתאים לכם אחד מהם:

הדרך החדשה להורות ללא מאבקי-כוח, לספור עד 3, ובלי להשתמש באיומים ובעונשים. כדי להניע את הילדים שלנו לפעולה, רובנו כהורים משתמשים בדרך של בקשות והסברים, וכשאלו לא עובדים אנחנו עוברים בלית-ברירה להתניות (אם-אז), לאיומים ועונשים. כשאנחנו פועלים כך לרוב אנחנו לא מצליחים להשיג שינוי של ממש בהתנהגות המאתגרת, אנחנו שוחקים את הסמכות ההורית שלנו (בגלל שימוש מרובה ומוגזם בהתניות ובאיומים) ופועלים בדרך שאנחנו לא מאמינים בה. בקורס הזה אנחנו לומדים ומתרגלים את האלטרנטיבה המקרבת לטיפול במצבים מאתגרים – שאיתה מניעים את הילדים לשיתוף פעולה בדרך של הידברות, הבנה והסכמה. קורס זה הביא הורים רבים שהשתתפו בו להפסיק לחלוטין להעניש ולהפחית באופן דרמטי את האיומים בבית, ליצור אווירה נינוחה יותר בבית ולמצוא פתרונות שהילדים מוכנים ושמחים לשתף פעולה איתם.

חלק מהתפקיד שלנו כהורים הוא לשים גבולות ולהגיד 'לא', אבל בדור שלנו ילדים פחות מקבלים את זה כמובן מאליו (בעיקר בגלל התקופה שבה הם גדלים). להגיד 'לא' ולהסתכן בעימות? לוותר ולהרגיש שאנחנו לא עושים את התפקיד שלנו? בקורס הזה נעשה סדר בכל מה שקשור לגבולות – מתי לשים אותם ואיך לעשות את זה כדי לשמור על החיבור, איך להציב גבולות באופן ששומר על החיבור עם הילדים, מהי ההתייחסות של הדרך המקרבת לגבולות, איך להגיד 'לא' כדי להימנע מלעורר ויכוח והתנגדות, ואיך להתייחס למצוקה של הילד כאשר הוא שומע 'לא', באופן שיעזור לו להבין, לקבל ולשתף איתנו פעולה. הורים רבים שהשתתפו בקורס זה דיווחו לנו שהוא עשה להם הרבה סדר והראה להם דרך גם לשמור על דברים שחשובים להם מול הילדים וגם ליצור בסיס רחב של קרבה ואווירה נעימה בבית ושיתוף פעולה עם הילדים.

לרובנו יש ילד או ילדה שאיתו או איתה קשה לנו יותר בבית. זה ילד/ה שקשה לו יותר לשמוע 'לא', הוא כועס ומתפרץ מהר, אנחנו מתקשים יותר להגיע אליו, ולהתנהל מולו או להגיע איתו להסכמות ומוצאים את עצמנו בוויכוחים ומאבקי כוח בלתי נגמרים איתו, שמשפיעים על כל האווירה בבית ולוקחים לנו אחוזים ניכרים מהזמן שאנחנו רוצים להקדיש גם לאחים האחרים. שלאורך זמן ההתנהלות המאתגרת מולו מקשה עלינו להכיל את הילד ולהיות סבלניים אליו. בקורס הזה לומדים לעשות שינוי משמעותי בקשר עם הילד. זהו תהליך קצר, עמוק, ממוקד ומדוייק, פרי פיתוח שלנו, שנועד למוסס מטענים ביחסים עם הילד/ה שהכי קשה לנו איתו/ה ולצאת לדרך משותפת חדשה שמבוססת על יצירת קרבה מחודשת ושיתוף פעולה. כמובן שאם יש יותר מילד אחד שמאתגר אתכם במיוחד, תוכלו להשתמש בתהליך הזה אחר-כך גם עם הילדים האחרים.

ברוב הבתים שיש בהם כמה ילדים, אחד האתגרים הגדולים שרוב ההורים מתמודדים איתו הוא כשהאחים מתחילים לריב ושוכחים לסיים. הורים רבים מספרים שהם עייפים מהמריבות האינסופיות, שהם רוצים שקט, שהמריבות האינסופיות משפיעות על כל האווירה בבית, שהם מתלבטים מאוד בין להתערב ללתת להם להסתדר לבד, וכשהם בוחרים להתערב הם לא בטוחים שהם עושים את זה באופן מאוזן ומבלי שאחד מהם ירגיש מקופח. מה לעשות כדי שהקטן יפסיק להציג לגדולה או שהבינוני יפסיק להתעלם מאחותו הקטנה. להתערב? להגיד משהו? לתת להם להסתדר? לקחת צד במובהק? מה לעשות עם יתר בני המשפחה שסובלים? בקיצור איך מתמודדים עם האתגר הזה ושומרים על הקרבה והיחד המשפחתי? כל התשובות לשאלות שלכם בקורס הזה.

לפעמים זו דווקא הזוגיות שמשפיעה על האווירה בתוך הבית, ולפעמים חילוקי הדעות סביב הדרך הנכונה לגידול הילדים או נושאים אחרים מאוד משפיעים על כל היחסים בבית. קורס זה מלמד את כל הבסיס של תקשורת מקרבת ויישום מעשי שלה בתוך הזוגיות. בין היתר הוא מדבר על - איך לצאת מהשדה המרחיק של האשמות וטענות, להתחבר לצרכים העמוקים שלנו ולהרגיש הרבה יותר טוב בלי תלות בבן-הזוג, איך לשחרר ארבע אמונות שפוגעות ביחסים (עד כדי החרבתם), איך לבטא את מה שחשוב לנו באופן שיגיע אל הלב של בן/בת-הזוג, לבקש בקשות בדרך שתגדיל מאד את הסיכוי לקבלת התחשבות ועזרה ממנו, להקשיב באמפתיה כדי לעבור מהתנגדויות וכעסים להבנה וחיבור וכדי לעודד את בן/בת-הזוג לדבר ולשתף אותנו ברגשות שלו, ולנהל דיאלוג מלא שמחזיר את ההבנה, האמון והקרבה ליחסים.

להרשמה לשיחה לחצו על כפתור התשלום שכאן למטה

קוד קופון - US

חשוב! אל תשכחו להכניס את קוד הקופון לפני ביצוע התשלום. התשלום מאובטח

לתשלום

איך נרשמים?

 1. לוחצים על הכפתור שכאן מצד שמאל ועוברים לדף התשלום.

 2. מכניסים פרטים אישיים ופרטי אשראי ולוחצים על כפתור ההרשמה.

 3. בתוך כמה דקות מרגע ההרשמה תקבלו מאיתנו אימייל ובו קישור למילוי שאלון פרטים אישיים כהכנה לשיחה שלנו.

 4. מלאו את השאלון עד תומו ולחצו על כפתור השליחה.

 5. אנחנו ניצור אתכם קשר לשיחה. כדי להפיק את המקסימום מאיתנו ומהייעוץ שלנו, השיחות איתנו מתקיימות בשעות הבוקר-צהריים.

למי התהליך מיועד?

 • אנחנו מחפשים לעבוד עם הורים שרוצים לטפל באתגר ולפתור אותו בדרך יעילה ולא כוחנית שמשמרת את החיבור כי הם מבינים שטיפול כוחני שיש בו איומים יוצר ריחוק, הסתרה וקונפליקטים ובהמשך טריקת דלתות והפיכת ההורים ללא רלוונטיים לילדים בגיל מאוחר יותר. והם לא רוצים לחוות את זה עם היקרים להם מכל, ומוכנים לעשות פעולות מודרכות לשם כך כדי לחוות תוצאות של קרבה וחיבור ושיתוף פעולה בבית לאורך זמן, ומבלי לוותר על מה שחשוב להם.
 • רקע בתקשורת מקרבת – לא חובה. אנחנו מביאים את הידע ועובדים גם עם הורים שאין להם רקע. אבל חשוב שתבינו פחות או יותר את הדרך שלנו – לא נמליץ לכם באף הזדמנות להשתמש בכוח בדרך הפתרון שלנו.
 • אפשרי כמובן גם שנעבוד עם הורים שמכירים ועוקבים אחרי התכנים שלנו ושל תקשורת מקרבת בהורות ומחפשים לעשות את הצעד היישומי לקרבה עם הילדים ו/או לפתרון האתגר והקושי.
 • התהליך מתאים להורים שמתמודדים עם אתגר זמני או מתמשך עם אחד הילדים או בתוך המשפחה. בכל רמת מורכבות. המומחיות שלנו היא תקשורת במשפחה ואנחנו לא מומחים בילדים שאובחנו עם קשיי קשב וריכוז, ADHD או תסמונות שונות אחרות. אבל התהליך יכול לעזור מאוד גם עם ילדים אלו.
 • להורים שיש ביניהם חילוקי דיעות בקשר לגישת החינוך הנכונה לילדים ורוצים להבין איך לגשר עליהם.

למי זה לא מתאים?

 • להורים שמחפשים פתרון קסם מהיר ומיידי מבלי שיצטרכו לעשות הרבה כדי ליצור אותו. הגישה שלנו נותנת תוצאות מהירות לכל הורה שמיישם אותה אבל אנחנו לא קוסמים ויש צורך ליישם בבית לאורך תקופה כדי שהיא תחלחל.
 • להורים שאין להם כוונה או פניות ליישם את הייעוץ שלנו. או שלא פנויים להשקיע זמן מינימלי של שעתיים-שלוש בשבוע בלמידה ויישום.

השאירו לנו תגובה...