עוברים לדרך המקרבת ונפרדים מהויכוחים וממאבקי הכח בבית:

הדרך המקרבת להניע את הילדים לשיתוף פעולה
בערכת הדרכות חדשה שאנחנו שולחים אליך עד הבית

 • להניע את הילדים לפעולה מבלי להשתמש בכח, באיומים, בלספור עד 3 ובעונשים
 • לחיות בבית בלי ויכוחים, מריבות ומאבקי כח
 • לזהות את המניעים האמיתיים להתנהגויות הילדים ולתת להם מענה מדויק
 • ליצור בבית דיאלוג על מה שחשוב לכל אחד ולמצוא פתרונות שעובדים לכולם
 • לבסס סמכות הורית חדשה שהילדים יקשיבו ויכבדו ושמתאימה לערכים שאתם רוצים למשפחה

הי, כאן יעל ארבל ויואב לבנה,

השתתפתם בהדרכה שלנו,
מוצאים את עצמכם בויכוחים, מריבות ומאבקי כח בבית?

נגררים להרמות קול, לאיומים ולשימוש בכח – ונשארים עם אשמה, מועקה
ותסכול מכך שזה לא עובד ורק פוגע בקשר שלכם עם הילדים?
ושזה 'ממש לא אתם' להפעיל כח בבית, אבל אתם לא יודעים מה לעשות אחרת?

יש דרך מעשית לשנות את זה ולהנות באופן יומיומי מהקשבה ושיתוף פעולה בבית –
ואתם יכולים להתחיל בה היום!

כיום רוב הקונפליקטים היומיומיים נפתרים בקלות רבה יחסית

"יואב, יעל וגליה היקרים שלום, מאז שהכנסנו את התקשורת המקרבת הביתה, אני ובעלי חווים ממש עילוי בהורות שלנו וכייף גדול עם בננו אור בן ה-3 שמאד מזכיר את אוהד הקטן שלכם בעקשנות שלו, ברצונות המאד חזקים בעצמאות ולקבלת החלטות. למדנו לראות אותו ולהקשיב לו, להתגמש ולאפשר איפה שרק ניתן, ולשים גבול ברור, אסרטיבי ונינוח איפה שחשוב לנו באמת מתוך אמונה שלמה והתחשבות בכל הצרכים בבית, ואפילו אור כבר התחיל לדבר בצורה הזו...

כיום רוב הקונפליקטים היומיומיים נפתרים בקלות רבה יחסית ומעבירים את כולנו תהליך של למידה, הבנה וקבלה של הרצונות והצרכים של כל בני הבית. שוב תודה על כל פועלכם המבורך"!
לירן שאלתיאל
משתתפת בקורס במקום עונש

מה הקורס 'במקום עונש' יעזור לכם לעשות בבית שלכם?

 1. להפחית בתוך כמה שבועות 80-90% מהויכוחים, המריבות והמאבקים בבית

 2. להגיע להבנה והסכמה עם הילדים בלי להרים את הקול, בלי להשתמש בכח, באיומים ובעונשים

 3. ליצור רגיעה מיידית במצבים של רצונות מנוגדים ולפתוח את הילדים להקשבה

 4. לדבר את מה שחשוב לכם בדרך שתגיע ללב של הילדים (ולא תסגור אותם) ושתעורר בהם רצון להתחשב ולעזור

 5. לזהות ולטפל במניעים האמיתיים להתנהגויות הילדים ולהביא לשינוי גדול בהתנהגות (במקום להגיב ב׳אוטומט׳ ולהסתבך במאבקי כוחות)

 6. ללמד את הילדים לדבר רגשות ולהביע את מה שחשוב להם כשהם במצוקה (במקום להסתיר, או לפגוע באחרים)

 7. להנות מהתנהלות קלה ושיח מקרב שתואם את ה'אני מאמין' שלכם ושיישרת את המשפחה שלכם לטווח הארוך

מצטרפים לקורס 'במקום עונש' בהנחה חד פעמית של 480 ₪
(ההטבה נשמרת לימים הקרובים בלבד)
מכניסים הורות מקרבת למשפחה
נפרדים מויכוחים ומאבקי כח
ונהנים מהקשבה ושיתוף פעולה של הילדים:

מה מקבלים עם הזמנת ערכת הקורס 'במקום עונש – וגם במקום לצעוק, לאיים ולספור עד 3'

ערכת הקורס שנשלחת אליכם עד הבית כל חומרי הקורס 'במקום עונש'

מענה אישי לשאלות ואתגרים בפורום הליווי של משתתפי הקורס

חוברת התמלולים של הקורס ללמידה נוחה בקריאה

הקלטות MP3 להאזנה מכל מקום

חוברת לתרגול אישי ויישום קל עם הילדים שלכם

גיבוי מלא לכל חומרי הקורס באתר חברים סגור עם גישה לתמיד

יש לכם אחריות מלאה

קורס מעשי – כבר מהשיעור הראשון תוכלו להתחיל לפעול בדרך המקרבת עם הילדים שלכם!

צפו ברינת מיטלמן, אמא ל-4
מספרת על הקושי שהיה בבית ועל השינוי הגדול שנוצר
מרגע שהתחילה ללמוד בקורס ׳במקום עונש׳

אפשר לפנות אלינו ישירות בטלפון: 055-6868437

גיליתי שפה שבאמצעותה בני מסכים לשתף איתי פעולה
"נחשפתי לאחרונה לגישת הורות מקרבת ויותר ויותר התחזקה אצלי התחושה שיש כאן גישה משנה חיים, ממש כך. השינויים החלו להופיע כבר לאחר מספר ימים, גיליתי שפה שבאמצעותה בני (בן ה-3.5) מסכים לשתף איתי פעולה ויותר חשוב מכך, השיתוף פעולה לא מגיע מתוך מאבק, אלא מתוך תחושת קירבה, ורצון של שנינו לשתף פעולה. למדתי להקשיב לצרכים שלי ושל בני במקום להגיב להתנהגות, זה איפשר לי לראות דרך בה הצרכים שלי וגם הצרכים שלו מקבלים מענה - ניסיתי מספר גישות שונות, אך משהו באופן שבו הצוות הנפלא הזה מעבירים את החומר עזר לי להפנים בקלות וליישם - יש כאן גישה משנה חיים, ממש כך".
אורי טל
משתתף בקורס במקום עונש

למה אנחנו כאן?

יעל ארבל ויואב לבנה, מהמנחים המוערכים והמנוסים בגישת תקשורת מקרבת Nonviolent Communication, מביאים לתוך הקורס הזה 14 שנות ניסיון והנחייה של אלפי הורים, יחד עם ידע מעשי בתחום ההורות שהופך את יישום הגישה לקל ופשוט ומאפשר לכל הורה ליהנות משיתוף פעולה וקרבה עם הילדים באופן יומיומי. 

קראו כאן מה כתבו המשתתפים בקורס:

אין לי מילים לתאר לכם עד כמה זה עוזר לי
"רציתי לשתף אתכם שלמרות שאני בתחילת הדרך ושמעתי רק 3 הרצאות , דבריכם כל כך עוזרים לי. אני כרגע שומעת תוך כדי נהיגה לעבודה את הקלטת הדרכה של סוף החופש ,לקראת סיום ההדרכה. וואוו. אתם שם בדיוק. כל המערך הזה שהכנתם הפך אותי. אני יוצאת נשכרת מכל דקה של הקשבה. אין לי מספיק מילים לתאר לכם עד כמה זה עוזר לי. קודם כל להתחבר לעצמי ואחכ להתקרב לילדים. אני ממש לומדת כל דקה שאתם מדברים משהו חדש. כל הכבוד תמשיכו לעזור ותמשיכו גם עם הובינרים המוצלחים, לא צריך לחכות לחופש הגדול בשביל זה. תודה רבה שאתם גורמים לי להיות עצמי ולתת לי כלים איך להתמודד ביותר הצלחה עם בנותי".
אירית ורשאואר
משתתפת בקורס 'במקום עונש'

הקורס שינה לי את כל האווירה בבית

"לקורס נרשמתי לאחר שיחה עם יואב שנתן לי טיפ קטן מול המתבגר שלי, והאמת שכמו קסם זה עזר. אז חשבתי לעצמי: 'אם טיפ אחד קטן עזר... מה יעשה לי הקורס?' והקורס שינה לי את האווירה בבית, שינה לי את ההתנהלות שלי מול עצמי ומול הילדים. שווה כל שקל, כל דקה, וכל השקעה בשינוי..."
דנה
משתתפת בקורס במקום עונש

זה עובד כמו קסם!

"זה עובד כמו קסם!
היי חייבת להודות שזה עובד כמו קסם ורק התחלתי, והילד התקלח בלי בעיה:-)"
ג'קלין
משתתפת בקורס במקום עונש

היחסים עם הבכורה משתפרים ואנחנו מתקרבות אחת לשניה

"שמחה לספר לך שהקורס שלך עושה לי טוב, וגם למשפחה. מרגישה בעיקר איך היחסים שלי עם הבכורה משתפרים ואנחנו מתקרבות מאד אחת לשנייה. זה כל כך כיף וחשוב לי. והכל ללא מאמץ רק באמצעות תקשורת מקרבת...".
דפנה
משתתפת בקורס

הרבה פחות קונפליקטים בבית

"זה גם שיש הרבה פחות קונפליקטים בבית, וגם שכבר יש קושי, אנחנו 'מאבדים את זה' הרבה יותר לאט, אנחנו נוגעים בו בדברים האמיתיים שמפריעים לו, מה שאתם קוראים לו - 'מה שנמצא מתחת להתנהגות'. והוא גם מדבר יותר - הוא הרבה יותר תקשורתי ממה שהיה, ונראה לי שזה קשור בזה שאנחנו מתעניינים במה שקורה לו, הוא הרבה יותר מבטא את עצמו מאז שהתחלנו ללמוד בתוכנית - פשוט הרבה יותר כייף, נותן תחושה שככה זה צריך להיות - התוכנית הזאת מדהימה".
אושרת וארז אילון
משתתפים בתוכנית הבית

שאלות? כאן ריכזנו תשובות למרבית השאלות ששאלו אותנו

האמת היא שהשקענו הרבה מחשבה בפורמט הקורס. בסופו של דבר בחרנו להציע לכם אותו כשהוא ברובו בהדרכות וידאו כי אנחנו מבינים ומכירים מקרוב את העומס הרב שרוב ההורים מתמודדים איתו.

הלמידה בשיעורי וידאו היא קלה, נוחה, מתרחשת בזמן ובקצב שלכם, בלי סידורים ותכנונים והוצאות כסף על נסיעה ובייביסיטר ובלי צורך להפסיד שעות עבודה. זה לא במקרה שיותר ויותר הורים עוברים ללמוד ככה – זה פשוט הרבה יותר נוח.

יתרון נוסף משמעותי של קורס אינטרנטי על פרונטלי הוא שכל התכנים שבו נשארים לכם לתמיד ואתם יכולים לשוב ולצפות בהם, כדי לחזק ולהעמיק את ההבנה והיישום בבית שלכם. 

במשפחות עם שני הורים חשוב לנו גם שההדרכות שלנו יגיעו לשניהם וזו דרך נוחה לעשות זאת.

ואגב, ידע בסיסי בתפעול מחשב ממש יספיק כאן – אתם מחברים את כרטיס ה-USB החכם עם כל הדרכות הקורס למחשב שלכם וצופים בהדרכות או מאזינים להקלטות השמע שלהן (לבחירתכם), אתם קוראים את חוברת התמלולים בקצב שלכם ויכולים לעבוד עם חוברת התרגול כשנוח לכם. 

גישות שונות בנוגע לחינוך הילדים הם עניין שזוגות רבים נתקלים בו,
וההמלצה החמה שלנו היא להכניס את הדרך המקרבת למשפחה בכל מקרה, גם אם בן-הזוג כרגע מאמין במשהו אחר.

הכלים והמיומנויות שנלמד אותך בקורס יאפשרו לילדים שלך לקבל התייחסות עמוקה במילים ובמעשים לרגשות ולצרכים העמוקים שלהם, שזה הדבר הכי חשוב לילד בכל גיל ובהרבה מקרים מה שמאפשר לו להרגיש שהוא לא לבד עם מה שמתחולל בתוכו. מהמקום הזה אנחנו חושבים שחשוב שלפחות אחד מההורים יידע לתת מענה לחווייה הפנימית שנמצאת מתחת להתנהגויות החיצוניות.

וגם אנחנו רואים שבהרבה מקרים בן-הזוג רואה שיש דרך בבית שבה האתגרים נפתרים בקלות רבה יותר ובלי ריבים ומאבקים, וככל שעובר הזמן הוא נפתח לדרך הזו ואפילו מתחיל להשתמש בה בעצמו. 'היה את/ה השינוי שאת/ה רוצה לראות בעולם', אמר מהטמה גנדי, ואנחנו עונים כאן ברוח הדברים שלו (באותם כלים, אגב, שנלמדים בקורס, תוכלו להשתמש גם בשיחות ביניכם על כל נושא, כדי להגיע בזוגיות שלכם להבנה ולרצון לשיתוף פעולה) – דוגמה לבן-זוג שהתחיל לאמץ את הדרך המקרבת תוכלו לראות בסרטון כאן משמאל של יעל מרום:-)

ככל שעובר הזמן שבו אנחנו מלווים משפחות והורים (כבר למעלה מ-10 שנים)
אנחנו רואים שחד משמעית עדיף להתחיל בקורס או תוכנית
ורק ממנה לעבור למפגשים אישיים ולא להפך:

 • קורס הוא מסגרת הרבה יותר יעילה ללמידה של יסודות וכלים בסיסיים:
  הוא מלמד אותם באופן מפורט ומסודר יותר ומאפשר לחזור לכל החומרים שוב ושוב ללמידה חוזרת והעמקה – מאד קשה ללמוד את היסודות במפגשים אישיים (שנושאים לרוב אופי טיפולי יותר) –
  ובלי יסודות, כמו בכל תחום, אי אפשר באמת לעשות שינוי (הגישה המקרבת היא גישה רצינית, מעמיקה, מפורטת ומסודרת – ויש יסודות ללמוד אותם).
 • במיוחד למי שעושה את הצעדים הראשונים בגישה המקרבת – עלות הקורס משמעותית יותר נמוכה ממפגשים אישיים (כדי ללמוד איתנו את 15 שעות הלימוד בקורס, צריך 15 מפגשים אישיים שהעלות שלהם תהיה בערך 7,000 ש"ח)
 • מפגשים אישיים מצריכים התארגנות, נסיעה, הפסד של שעות עבודה או בייביסיטר, ולכן רוב ההורים לא מצליחים להתמיד ולהמשיך בהם – בעוד שקורס אינטרנטי הוא הרבה הרבה יותר חסכוני בזמן ומשמש כמסגרת מחייבת שמקלה על הורים להתגייס ולהשתתף בכולו (כי לא צריך לצאת מהבית וגם משקיעים זמן 'נטו' בלמידה)
 • כשמצטרפים לקורס מקבלים גם גישה לכל עזרי הלימוד (הדרכות וידאו, מצגות, תמלולים והקלטות) ובונוסים נוספים חשובים כמו ליווי יומיומי בפורום למשתתפים – תוספות חשובות שמאפשרות לכם 'להשרות' את עצמכם בחומרים, להיזכר ולהעמיק בהבנה וביישום, ובסופו של דבר להצליח הרבה יותר בתהליך בבית שלכם.
 • אם בסיום הקורס תרצו להתייעץ איתנו באופן אישי כדי לפתור בעיה נקודתית במשפחה שלכם – נשמח, ואז גם תוכלו לנצל את הפגישה האישית למה שהיא יכולה לתת לכם – אחרי שיהיו לכם את הכלים ומיומנויות הבסיס.

בשנים האחרונות אנחנו מציעים יותר ויותר קורסים שמבוססים על שיעורי וידאו וגם אנחנו היינו עסוקים בשאלה הזאת כי חשוב לנו להוציא קורסים שימושיים שבאמת מייצרים שינוי. אז בדקנו עם מאות ההורים שעשו את הקורסים שלנו, דיברנו איתם, שאלנו אותם על השינוי שהצליחו או לא הצליחו ליצור בבית שלהם והופתענו מהתוצאות.

המסקנה שלנו היא ברורה – הפרמטר האחד שהוא חשוב כאן הוא לא דרך הלמידה (פרונטלי או אינטרנטי) אלא דווקא היישום שלה. הורים שלמדו ויישמו כמיטב יכולתם את מה שלמדו בשיעור – ראו תוצאות. זה התחיל מתוצאות באירועים נקודתיים וככל שהם המשיכו והתמידו התוצאות גדלו והתרחבו והפכו לתשתית חדשה של היחסים והתקשורת בבית.

היום אנחנו עומדים בלב שלם ומלא מאחורי ההבטחה הבאה – אם תשתתפו באופן פעיל בקורס, כלומר תראו או תשמעו את השיעורים ותיישמו ותחזרו עם שאלות ותתייעצו איתנו בפורום על הצלחות ודברים שלא עבדו לכם, ותמשיכו ליישם, בזמן יחסית קצר אתם תראו שינוי לטובה והרבה יותר הבנה, קרבה ושיתוף פעולה עם הילדים (לרוב אתם תופתעו מאוד מהקצב המהיר שבו הדברים קורים).

נ.ב. – ממליצים לכם לקרוא קצת מהדברים שהורים כתבו לנו ועל השינוי שהכניסו הביתה.

שאלות זה מצויין, ככה אנחנו יודעים שאתם בעניינים ונמצאים בלמידה פעילה.

הדרך שלנו לתת ייעוץ וללוות אתכם במהלך הקורס מתאפשרת דרך הערוצים הבאים:

 • במהלך הלמידה שלכם אנחנו עונים לכל שאלה בפורום הליווי של משתתפי הקורסים שלנו, שבו תוכלו להתייעץ ולהעלות כל שאלה ואתגר ביישום שתתקלו בו. 
 • ואם עדיין תישארו עם שאלה שלא ענינו עליה – אתם תמיד יכולים לכתוב לנו ונענה לכם בפרטי – מרגע שאתם מצטרפים אנחנו דואים שתצליחו ליישם את מה שאתם לומדים עם הילדים שלכם.

הערכה החדשה עם כל חומרי הקורס שמגיעה אליכם הביתה היא הדרך הכי קצרה שאנחנו מכירים בעולם כדי שתוכלו להקדיש זמן יחסית קצר ללמידה, שיביא לכם שינוי גדול בתקשורת ובהתנהלות עם הילדים בבית. הערכה בנויה כך שתוכלו לצרוך את התכנים בה בפורמט שנוח לכם – בצפייה, בהאזנה בזמן שאתם עושים מטלות בבית או כשאתם בנסיעות, ובקריאה של התכנים בזמן ובנוחות שלכם. במובן הזה, ללמוד את הקורס שלנו עם הערכה החדשה זו הדרך הכי מתאימה להורים עסוקים.

ואם מדברים על עומס, ברור לנו שהשקעת הזמן של הורים בלימוד בקורס, תחסוך הרבה-הרבה יותר זמן שהולך היום על מריבות, ויכוחים ומאבקים עם הילדים.

הלמידה בקורס שלנו היא פשוטה ולא מצריכה שום ידע טכנולוגי – ידע בסיסי בתפעול מחשב ממש יספיק כאן:
מחברים את הכרטיס החכם עם ההדרכות לשקע USB במחשב ומקליקים על ההדרכה שאתם רוצים לראות או להאזין לה (תוכלו לבחור בין הדרכות וידאו לקבצי שמע mp3). אם אתם בנסיעה, אתם יכולין לחבר את הכרטיס החכם לשקע USB במערכת השמע של הרכב ולהאזין להדרכות – קל ופשוט. 

נשארו לכם שאלות שאתם רוצים עליהן מענה ולא ענינו עליהן כאן?

נשמח לדבר אתכם:

כתבו לנו ל- [email protected]
או התקשרו: 052-6905706/7

"היום אני עם שמחה ואושר, שיניתם לי את החיים" - יעל מרום מספרת על החיים שהשתנו בבית בעקבות הלימוד:

הבנתי שאני חייבת לעשות שינוי בגישה שלי
"הגעתי לתקשורת המקרבת כי הבנתי שאם אני רוצה לשמור על ערוץ תקשורת פתוח עם בנותי המתבגרות אני חייבת לעשות שינוי בגישה שלי. הן כבר לא ילדות קטנות שאפשר לצוות עליהן. המפגש עם יואב וגליה התברר כדבר המשמעותי ביותר שקרה לי בזמן האחרון. למדתי לדייק עם עצמי – מה אני באמת מרגישה ורוצה (במיוחד כשאני כועסת). למדתי להקשיב אחרת לבנותי ולהצליח להיות הרבה יותר אמפתית אליהן. וממשיכה בהתמודדות עם הקושי לשנות את הרגלי הדיבור שלי משפה שהורגלתי אליה וש"חונכתי" בה, לשפה אחרת שיש בה כבוד ורצון אמיתי לקרבה. תודה גדולה לגליה ויואב המדהימים!!".
מיכל ישראלי
משתתפת

אורנה פיזנטי, מספרת על החיים החדשים עם תקשורת מקרבת ואיך היא ממיסה את הכעס של הילדה:

החיים בבית שלנו אחרים היום
"באתי להגיד היום שמשהו מאד משמעותי השתנה לי בבית. אתם זוכרים כמה בכיתי פה במפגש הראשון כששיתפתי בקושי הגדול עם הבן שלי, שכל אחה"צ שלנו היה סוג של סיוט מתמשך.
החיים בבית שלנו אחרים היום. הבית שלנו נרגע... נעים לנו יחד, אני הרבה יותר רגועה. אבל הבונוס הגדול שאפילו לא ציפיתי לו זה שבינו לבין אחותו השתנה הקשר. הם מדברים, מבקשים בקשות אחד מהשני, במקום מה שהיה בינם קודם. ממש נהיה להם טוב ביחד. אני אסירת תודה על השינוי הזה שלא חשבתי אפילו שיכול לקרות. אז אחרי ששמעתם אותי בוכה במפגש הראשון, שמחה להגיד לכם שזה מה שקורה אצלנו".
(השם שמור אצלנו)
משתתפת בתוכנית הבית
השינוי התחיל. הקורס שלך עושה אותי אדם אחר, מאושר, אופטימי, מאמין בעצמו וצומח כל הזמן
"נכנסתי ונסחפתי. פתאום הבנתי מה קורה איתי. כל ההתלבטויות, התסכולים, המרמור, הדריכה במקום, הרצון לשנות, לחיות אחרת, לעבוד במקום אחר, לגדול, להתפתח, להבין, להיות מוארת, להשתנות. לפתוח את העיניים ולגלות את עצמי. לגלות אותי. לראות מה אני רוצה, מה אני אוהבת, מה אני חושבת. לא מה הסביבה רוצה בשבילי. אלא מה אני רוצה. ואז לאט לאט, עם הזמן, זה התחיל. השינוי התחיל. כן כן, זה קורה ממש עכשיו, ברגעים אלו. אין לי מילים להודות לך, יעל. הקורס שלך פשוט עושה אותי אדם אחר, מאושר, אופטימי, מאמין בעצמו וצומח כל הזמן".
דקלה
משתתפת
הרווחתי את הבן שלי מחדש
"אני מבין היום לגמרי אחרת את כל מה ששמעתי וחשבתי על מה זה להיות אבא. אני מסתכל באופן לגמרי שונה על הילד שלי, שלמרות שהוא בן 17 וחצי, אני כבר לא חושב עליו במונחים של "פרזיט", "מרדן", "לא מחונך", "סוציומט". עד הקורס בעצם לא הרגשתי שאני בכלל מכיר אותו. כאילו איבדתי אותו לגמרי.
אחרי המפגש החמישי – היה לי האומץ לדפוק בדלת שלו, להיכנס, לשבת על המיטה, ולנהל אתו שיחה כמו שלא האמנתי שאנחנו יכולים. הרווחתי את הבן שלי מחדש".
גיא
משתתף בקורס
כל כך פשוט, כל כך הגיוני וכל כך עובד, שרק נותר להצטער שלא נחשפתי לכך קודם
"הגעתי לסדנה מתוך רצון לשפר את התקשורת והאווירה בבית וגם, באופן אישי, כדי ללמוד באמת להקשיב. הסדנה עצמה הפתיעה אותי מאוד בפשטות המסרים שבה, בפרקטיות שלה ליישום מיידי, בעניין שיצרה, בכך שנגעה, בלי יוצא מהכלל בכולם, ובאופן שבו הועברה, בכישרון רב, בחשיפה אישית וברגישות מדהימה. ברור לי עכשיו ש"תפסתי" רק את קצה החוט ושיש עוד הרבה מקום ללמוד ולשפר כל סוג של תקשורת וכל סוג של אינטראקציה בין אנשים, גדולים כקטנים. לסיכום, כל כך פשוט, כל כך הגיוני וכל כך עובד שרק נותר להצטער שלא נחשפתי לכך קודם".
עמיר לוז
משתתף בקורס
בשורה לעולם!!!
"אני מרגישה שאנחנו נוטלים חלק במשהו מאוד גדול!!!! בשורה לעולם!!! יעל , יואב וגליה! אתם כ"כ מרגשים! אתם קשובים כל כך !, נענים לכל הצרכים... ומשתדלים לרדת לפרטים. ומתוך הפרטים הקטנים הללו: התרגילים, הטבלאות, הסרטונים, הדוגמאות הקטנות מחיי היומיום, הולך ונרקם לפנינו עולם טוב יותר! מכיל יותר! עם אמפתיה ובע"ה ללא מלחמות! המשיכו במעשיכם! אתם מקצוענים! מדוייקים! ועם זאת יש בכם ענווה והקשבה! אתם חשובים לנו ולעולם כולו! יישר כח!!!".
מרים
משתתפת בבית להורות מקרבת

מאיה אברמסקי, מספרת על המעבר מקושי ו'פיצוצים' לחיבור משמעותי ורגשי עם הילדים:

ילדיי מבינים את השפה הזו יותר מכל שפה אחרת!

"מדובר בשלושה אנשים מקסימים ומלאי נתינה ואהבה שמלמדים אותי שפה חדשה. להפתעתי ילדי מבינים את השפה הזאת יותר מכל שפה אחרת! איזה כיף! תודה רבה יקרים, תודה שאתם קיימים ותודה על הנתינה המדהימה שלכם!"
מלי ארגמן
משתתפת בתוכנית הבית

נדהמתי, מה שבדרך כלל לקח המון זמן, פשוט נגמר בקלות. זה היה מדהים.

"הבת הצעירה שלנו התעוררה באמצע הלילה מחלום רע, ובמקום להעביר אותה למיטה אחרת ולנסות לפתור את הבעיה, הקשבתי לחלום ושאלתי אם היתה זקוקה להרגיש שמגנים עליה ושומרים ודואגים לה וכד'. אחרי שתי דקות היא אומרת לי: אמא אני יכולה עכשיו להירדם לבד. תודה אמא. נדהמתי, מה שבדרך כלל לקח המון זמן והתעוררויות חוזרות ונשנות, פשוט נגמר בקלות ובעצמאות שלה. זה היה מדהים. תודה על העומק המשמעותי בהבנת עצמנו וילדנו שנכנס לחיינו".
בשמת וינר שורצבורד
משתתפת בתוכנית הבית

תמר עראמה הגיעה סקפטית ויצאה עם קשר שנרקם מחדש עם הבן הגדול (19) אחרי שנים:

השאירו לנו תגובה...

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן