שלום לכם, כאן יואב ויעל מהבית להורות מקרבת.

מה עושים כשמתחיל להיווצר קושי וריחוק במערכת היחסים הזוגית?

מה עושים כשהילדים נולדים ואיתם גם נולדות דאגות ואינטנסיביות בטיפול בהם, הזמן המשותף הזוגי מתכווץ,
לא פעם מתמודדים עם לחצים סביב הבטחון הכלכלי של המשפחה והאינטנסיביות בחיים משפיעה על הזוגיות ועל האינטימיות הזוגית,

ואז, למרות שהבית והמשפחה מתפקדים בסדר, ההרגשה היא הרבה פעמים שהזוגיות כבר לא אותו דבר, שהתרחקתם,
שאתם לא זוכים להקשבה, לנראות ולהבנה שהייתם רוצים ולמרות שאתם בתוך זוגיות, אתם מרגישים בתוך קושי ובדידות מתמשכים.

אם זהו המצב אצלכם בזוגיות, אנחנו רוצים לשתף אתכם בדרך מעשית להחזיר את החיבור והקרבה לזוגיות שלכם באמצעות מעבר ביחסים שלכם לתקשורת מקרבת. מזמינים אתכם לראות ולקרוא כאן על ההשפעה של תקשורת מקרבת על היחסים של הרבה זוגות שלמדו איתנו לאורך השנים:

פריצת דרך מטורפת עם בעלי

התחלתי ללמוד ומשם הזוגיות שלי השתפרה

מתנה נפלאה

"שלום יואב וגליה. בקיץ השתתפתי אתכם בקורס תקשורת מקרבת. ואני רוצה להודות לכם על המתנה הנפלאה שהענקתם לי. אני יכולה עכשיו לנהל שיחות עם בעלי בלי לפחד מהתגובות שלו. והוא מאד נפתח לפני. אותו דבר קרה גם בתקשורת עם הבת שלי, היא כבר לא מתקוממת נגדי ואומרת לי שאני מתנשאת. היא מודה לי על ההקשבה ואומרת לי שהיא אוהבת אותי על כך. למדתי גם להקשיב לבעלי ולא לנהל שיחות של האשמות וביקורת".
רותי
משתתפת בקורס

ההרמוניה הזוגית חזרה

פונה אל בן זוגי באופן הנלמד ויש תוצאות

"השיעורים כל כך נוגעים שזה נפלא, אני משתמשת בהדרכה שלכם ביום יום...  פונה אל בן-זוגי באופן הנלמד ויש תוצאות. תודה רבה לכם".  
עירית
משתתפת בקורס

הכלי הזה הוא פשוט לביצוע, ויחד עם זה עמוק ומביא לשינוי:

"...קיבלנו את היכולת להגיד אחד לשני את מה שעל ליבנו באופן אמפתי ולא מאשים, ואת היכולת להקשיב לצד השני בפתיחות, מתוך רצון להבין אותו ואת צרכיו. שני הדברים יקרים וחשובים לנו מאד, ומאפשרים לנו הדדיות, גם ביכולת להתבטא וגם ביכולת להקשיב, כך שתמיד אנחנו מוצאים את דרך האמצע הנכונה לשני הצדדים. הכלי הזה הוא פשוט לביצוע, ויחד עם זה עמוק ומביא לשינוי, מביא להדברות נעימה, לפתיחות, להבנה וללקיחת אחריות אישית".                                                                                   באהבה רבה והרבה תודה,
אור
משתתף בקורס

ההרמוניה הזוגית חזרה

פונה אל בן זוגי באופן הנלמד ויש תוצאות

"השיעורים כל כך נוגעים שזה נפלא, אני משתמשת בהדרכה שלכם ביום יום...  פונה אל בן-זוגי באופן הנלמד ויש תוצאות. תודה רבה לכם".  
עירית
משתתפת בקורס

השיעור היה מעולה

"השיעור היה מעולה, מאוד מרגיע, עזר לי מאוד להבין את עצמי יותר, לתת לעצמי אמפתיה ולצאת מתוך המקום שמתחפר בתוך עצמי, מתוך הכאב של ההרגשה של הבלתי מובנת והרגשת הבדידות. ... ומתוך המקום הזה אני יכולה קודם כל להרגיש יותר טוב עם עצמי ובזכות זה לפנות לבן הזוג שלי ממקום יותר מיושב ופחות מסכן וחסר אונים. תודה רבה על הבהירות שנתתם לי!"
יהודית
משתתפת בקורס

השיעורים ממש מקסימים ומתמצתים

"השיעורים ממש מקסימים ומתמצתים שעות של מארשל רוזנברג בצורה כלכך קלילה וברורה שנשארתי בהלם :-) ממש הדהים אותי - המון תודה!"
יונית
משתתפת בקורס

מרגישה בריכוך מצד בן זוגי

"תודה מעומק לב, אני מקשיבה ומקשיבה ואמשיך להקשיב עוד מספר פעמים כדי להבין לעומקו של תהליך. מיישמת מעט אך בכל זאת מרגישה בריכוך מצד בן זוגי. גם אני סבלנית יותר ומרשה לעצמי לא לענות מיד וגם לא להפגע. יש לי דרך לעשות אני יודעת ובעזרתכם האדיבה אני יודעת שאצליח גם אם יקח זמן מה. ממש אבל ממש מודה לכם."
מיכל
משתתפת בקורס

יצאנו עם תחושה של הבנה זה את זו

"שלום יואב וגליה, שיתפתי את תכני השיעור עם בן זוגי והיה מאוד משמעותי. דברנו על הצרכים המשמעותיים שלנו ועל הבקשות שלנו זה מזה. יצאנו עם תחושה של הבנה זה את זו וההפך וסיפוק כתוצאה מכך אחרי מחלוקת שהיתה בינינו".
יהודית
משתתפת בקורס
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן