הבית להורות מקרבת - לחיות קרובים למי שאוהבים

תודה על התעניינותך בלימודי תקשורת מקרבת

מתוך ניסיון של 15 שנות ניסיון בהנחיית תקשורת מקרבת לקהלים רבים ולמעלה מ-6 שנים בעבודה צמודה עם הורים לילדים מכל הגילים, אנחנו יודעים להגיד בבטחון רב שיש לנו יכולת לעזור ולהקל על האתגרים בבית ובמשפחה, בהורות ובזוגיות. 

נקודת ההתחלה של לפתור את האתגר שלכם היא בהשתתפות בלימודי יסודות בתקשורת מקרבת ולקבל כלים ומיומנויות שיעזרו לכם ויקלו עליכם בהתנהלות בבית. 

להורדת סילבוס מפורט של קורס יסודות בתקשורת מקרבת  לחצו על הכפתור. 

מוזמנים למלא גם שאלון אתגרים אישי כדי שנוכל לעזור לכם לכוונן את הלמידה שלכם ולהתאים לכם מסלול לימודים מותאם אישית לאתגרים שלכם.  

גליה לבנה - יעל ארבל - יואב לבנה
מנחים בכירים בתקשורת מקרבת ויוצרי הבית להורות מקרבת

מהי תקשורת מקרבת?

מהי תקשורת מקרבת?
תקשורת מקרבת היא גישה לניהול תקשורת ומערכות יחסים בכל תחומי החיים, שעוזרת ליצור הבנה וחיבור בין אנשים וכן בין אדם לעצמו, לגשר על מתיחויות וקונפליקטים  בעזרת הידברות ודיאלוג וליצור שיתוף פעולה ואווירה של חיבור וקרבה בתוך מערכות יחסים בכל תחומי החיים. הגישה פותחה על-ידי דר' מרשאל רוזנברג, שהיה פסיכולוג קליני מארה"ב ותלמידו הישיר של קארל רוג'רס, אבי הפסיכולוגיה ההומניסטית. היא ידועה בעולם גם בשם Nonviolent Communication (NVC) ומיושמת בכל רחבי העולם.

תקשורת מקרבת עוזרת לנו ליצור מפגש בין אנשים, שיש בו חיבור מהלב והוא מאפשר מרחב ומקום למה שחשוב לנו וגם למה שחשוב לאחר. בתוך מערכת יחסים המרחב הזה יוצר תחושה של חיבור, אכפתיות הדדית, תחושת יחד, והוא מאפשר שיתוף פעולה מתוך רצון, הקשבה ועזרה הדדית.

השאירו לנו תגובה...