הבית להורות מקרבת מזמין אתכם ל:

חודש מרתק של הדרכות וידאו מעשיות ללא עלות להורים לילדים בכל גיל
שהופכות את החיים המשותפים בבית להרבה יותר קלים ומהנים

הצטרפו אלינו לחודש מרתק של למידה
בהדרכות וידאו מעשיות שמייצרות הקשבה ושיתוף פעולה בבית בדרך מקרבת:

  • איך להפחית כמעט את כל הויכוחים בבית
  • הורות קשוחה מול הורות רכה:
    איך לבסס סמכות הורית מבלי להשתמש בכוח ולשים גבולות תוך שמירת החיבור עם הילדים
  • דרך פשוטה לדבר כדי שהילדים יקשיבו וישתפו פעולה
  • איך ליצור התנהלות אפקטיבית ומקרבת בבוקר ובערב

  • איך ליצור עם הילדים הסכמים משותפים שעובדים לאורך זמן
  • איך לגשר על פערים בזוגיות שקשורים בחינוך הילדים

  • איך לטפל ברגשות אשמה בהורות

  • תקשורת מקרבת במשפחות מורכבות – ועוד!

• הדרכות וידאו • תקצירים כתובים • והפתעות...

יוצרים חיבור חזק במשפחה
באמצעות ידע, כלים ומיומנויות של הגישה המקרבת:

הדרכות הוידאו ניתנות מאיתנו כשירות חינם!
הירשמו כאן כדי לקבל אותן ישירות אליכם לאימייל

(לעולם לא נעביר את הפרטים שלכם לשום גורם אחר)

על תקשורת מקרבת

תקשורת מקרבת היא גישה שמיועדת ליצור הבנה וחיבור בין אנשים וכן בין אדם לעצמו, במטרה ליצור שיתוף פעולה ואווירה של קרבה בתוך מערכות יחסים. מי שיצר את הגישה הוא ד"ר מרשאל רוזנברג, פסיכולוג יהודי-אמריקאי, אשר הושפע מתורת האי-אלימות של מהטמה גנדי ומרטין לותר קינג. בשפת המקור תקשורת מקרבת נקראת – Nonviolent Communication תקשורת לא-אלימה.

אפשר לומר, שתקשורת מקרבת היא מפגש של חיבור מהלב בין אנשים, שמייצר מרחב שבו יש מקום גם למה שחשוב לנו וגם למה שחשוב לאחר. המרחב הזה שנוצר, שבו יש מקום ל'לב' שלנו ושל אחרים, יוצר קסם בתוך מערכת היחסים, שמשמר אותה לאורך זמן ויוצר בה תחושה של אכפתיות, חמימות, ביחד, שיתוף-פעולה, הקשבה ועזרה הדדית.

הבחירה בסוג תקשורת שכזה יעיל במיוחד במצבים שבהם יש ויכוחים וקונפליקטים בין אנשים, אי-הסכמות וחילוקי-דעות. העוצמה של הגישה היא ביכולת שלה לשמור על תחושת הביחד ועל האמפתיה ההדדית, מבלי לוותר על מה שבאמת חשוב לשני הצדדים. הכלים והמיומנויות של תקשורת מקרבת מאפשרים לנו לנהל דיאלוג שבעזרתו קל להגיע להסכמות ולפתרונות, גם במצבים שנראו לכאורה תקועים או חסרי-מוצא, כאשר הדרך למציאת פתרונות נסללת לרוב מעצמה, כתוצאה מתחושת החיבור, הקרבה וההבנה שנוצרו. התוצאה היא הפחתת הכעסים, המתחים והקצרים בתקשורת, ולטווח הארוך יצירה של תשתית רחבה שיש בה הקשבה, הבנה, קרבה ורצון לשתף פעולה ולעזור אחד לשני.

מי אנחנו

נעים להכיר

אנחנו יואב לבנה, יעל ארבל וגליה לבנה, מנחים בתקשורת מקרבת Nonviolent Communication, הקמנו יחד את “הבית להורות מקרבת”, כדי ללמד הורים אחרים את הדרך המקרבת ואיך להשתמש בה כדי ליצור עם הילדים בבית הקשבה, הבנה ושיתוף פעולה, בדרך שמפחיתה את מרבית הויכוחים ואת כל מאבקי הכח בבית ויוצרת במקומם יחד נעים ושמח במשפחה.

אל ההדרכה שלנו בקורסים ובתוכניות שלנו אנחנו מביאים ניסיון של 15 שנים בליווי והדרכת הורים, הרבה כלים וידע משנה חיים, והצלחות של מאות משפחות שכבר למדו איתנו ומיישמות באופן יומיומי את הגישה המקרבת, וכמובן את הניסיון שלנו כהורים בעצמנו.

על הבית להורות מקרבת

הבית להורות מקרבת הוא מרכז ההדרכות הגדול בישראל להדרכות הורים בגישת תקשורת מקרבת. הקמנו אותו בספטמבר 2015 במטרה ללמד הורים ליצור תקשורת חדשה בבית עם הילדים, הבנה, קרבה, תחושה של יחד ואווירה נעימה בבית, ולתת כלים פרקטיים, מיומנויות וידע בהורות החדשה של ימינו, כדי ליצור שיתוף פעולה וקלות בהתנהלות עם הילדים בבית מבלי להשתמש בכוח, במאבקי כוח, באיומים או בעונשים.

עוקבים אחרינו מעל 128,690 הורים שמחפשים כלים ודרך חדשה, עובדת ואפקטיבית להורות, מבלי שיצטרכו להשתמש בטכניקות מיושנות להורות שבהן השתמשו ההורים והסבים שלנו, ויחד עם זאת תהיה פרקטית, שימוש ופשוטה ליישום.
מעל 6,000 משפחות השתתפו בקורסים שלנו
מעל 60,000 הורים הורידו את המדריך במקום עונש

ב-7 השנים שאנחנו קיימים הספקנו ליצור ולהביא לעולם - 3 תוכניות ליווי שניות, 6 קורסים אינטרנטיים באורך מלא, מפגשי קהילה, סדנאות וכנסים, ספריית הדרכות עם למעלה מ-80 הדרכות, עשרות הדרכות שאלות ותשובות להורים, לפתח תכנים וחומרים שמאוד עוזרים להורים, ואנחנו גם מכשירים מלווי הורים בגישה שלנו, כדי שיעזרו לנו להפיץ את תקשורת מקרבת כך שיכירו אותה הורים בכל בית בישראל. מוזמנים להיכנס לאתר שלנו ולקרוא עוד עלינו - https://feelfamily.co.il

לפניה ישירה אלינו –
ולשיחת ייעוץ ללא עלות עם אשת צוות שלנו – לחצו כאן
או כתבו לנו ישירות לכאן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן