ברכות על הצטרפותך לקורס ׳במקום עונש׳!

מברכים אותך על החלטתך להשקיע בעצמך, בילדים ובמשפחה
ומתרגשים לצאת איתך לדרך ולעזור לך לחוות כבר בשבועות הקרובים
הרבה יותר הקלה, הבנה, חיבור ושיתוף פעולה בבית!

ורוצים לתת לך כאן מתנת הצטרפות שתעזור לך ליישם בבית תקשורת מקרבת!

הי!
אנחנו שמחים שבחרת להכניס תקשורת מקרבת למשפחה שלך וליחסים עם הילדים. בשבילנו תקשורת מקרבת היתה הדבר הכי טוב שהכנסנו למשפחות שלנו – ואנחנו בטוחים שגם בשבילך זו תהיה החלטה שתשנה את החיים במשפחה מאד לטובה וכבר מהזמן הקרוב. 

בשעות הקרובות נטפל בהזמנתך ונחבר אותך להדרכות באתר להתחלת הלימוד.

ורגע לפני שאת עוזבת את הדף הזה (או שזה אתה), אנחנו רוצים לתת לך, כחלק מהרצון שלנו לאפשר לך לחוות שינוי גדול בבית ומעבר להתנהלות הרבה יותר קלה –

חודש שלם במתנה של הדרכות 'חיות' איתנו ב'רשת – קהילת ההורים של הבית להורות מקרבת'  – שבה יהיה באפשרותך להעזר בנו ולקבל מאיתנו תמיכה, לקבל מענה לאתגרים ספציפיים בבית שלך ולתרגל ולהתאמן איתנו ועם הצוות שלנו בכלים והמיומנויות שנלמדים בקורס.

רוצים להגיד לך למה אנחנו מזמינים אותך להשתתף בהדרכות האלה ואיך הן יעזרו לך:

לאורך השנים ראינו שכדי לעבור בבית לתקשורת מקרבת, להפחית קונפליקטים למינימום ולחוות שינוי גדול בהתנהלות – הורים צריכים כמה דברים:

  1. קודם כל – כלים ומיומנויות מדויקים. ואת זה הקורס ׳במקום עונש׳ ייתן לך, בשביל זה הוא נועד (ואנחנו שמחים שהצטרפת אליו).
  2. חשוב שבמהלך הלימוד תהיה אפשרות לשאול שאלות שמתעוררות ולקבל עליהן תשובות, כדי להישאר בחיבור לתכנים ולהעמיק את יכולת היישום וההטמעה של הכלים.
  3. שיהיה מקום להעלות אתגרים וקשיים ספציפיים מהבית שלכם ולקבל מענה אישי והכוונה אישית שיעזרו לכם לטפל בהם כדי לחוות בהם שינוי.
  4. שיהיה לכם מקום לתרגל ולהתאמן בכלים ובמיומנויות הנלמדים – תקשורת מקרבת היא שפה חדשה ודרך הסתכלות אחרת על סיטואציות בבית, והכלים של הגישה הם פרקטיקות מעשיות – וכשיש מקום לתרגל אותן, זה נהיה הרבה יותר פשוט ליישם ורואים תוצאות הרבה הרבה יותר מהר. אנחנו רואים שזה כך אצל המון משפחות שלומדות איתנו ואנחנו רוצים שזה מה שיקרה בבית שלכם!

ובשביל כל זה (ובפרט בשביל חלקים 2,3,4 שמופיעים כאן למעלה), וכדי לעזור למשפחות ליישם מהר ולעומק בבית תקשורת מקרבת –
הקמנו את ׳הרשת – קהילת ההורים של הבית להורות מקרבת׳
שמיועדת לכל מי שלומד איתנו בקורסים. בתוך 'הרשת' אפשר לשאול אותנו שאלות ולקבל תשובות 24/7, להעזר בנו באתגרים ספציפיים בבית שלכם ולקבל מאיתנו הכוונה והדרכה אישית, ולתרגל ולהתאמן בכלים שנלמדים בקורס ולקבל במהלך התרגול הכוונה והדרכה שידייקו אתכם ויבטיחו שתדעו ליישם בבית שלכם את כל מה שתלמדו –

ואנחנו רוצים לתת לכם במתנה חודש שלם של השתתפות בהדרכות ה'רשת' שבהן תוכלו לקבל תמיכה ועזרה וליווי מאיתנו ומהצוות שלנו!

אלו הדרכות והטבות מקבלים ברשת – קהילת ההורים של 'הבית'?

בתוך ה׳רשת' אנחנו מקיימים בכל שבוע הדרכה בשידור חי:

  • הדרכות איתנו, יעל יואב וגליה, שבה תוכלו להתייעץ איתנו לגבי אתגרים אישיים במשפחה שלכם ולקבל מאיתנו הכוונה והדרכה (תוכלו גם להקשיב לאתגרים של הורים אחרים, שבדרך כלל חוזרים על עצמם ברוב הבתים, ולשמוע את הדרך המפורטת שאנחנו מציעים להם לפעול בה, וללמוד מזה בעצמכם)

  • הדרכות תרגול שבהן תוכלו לתרגל ולהתאמן ב'חי' במיומנויות שנלמד אתכם בקורס, ולקבל הכוונה והדרכה שידייקו אותך כך שזה יעבוד לך מעולה בבית שלך.

  • ב'רשת' אפשר להתייעץ בכתב עם הצוות שלנו 24/7 בכל נושא מהורות לילדים קטנים, מתבגרים, ילדים שמתעקשים, זוגיות ועוד

  • ויש בה המון תכנים לצפייה, העשרה והעמקה בתקשורת מקרבת

ההדרכות ב׳רשת׳ מתקיימות אחת לשבוע, בשידור חי בזום בין השעות 20:30-22:00. אנחנו מקליטים את כל ההדרכות וניתן לצפות בהן בכל זמן ומכל מקום (תראו כאן למטה בתוכניה את תאריכי כל ההדרכות ב׳רשת׳).

איך מקבלים את המתנה של השתתפות בהדרכות הרשת לחודש שלם לקבלת תמיכה, עזרה, הדרכה, אימון ותרגול:

מכיוון שה׳רשת׳ היא מרחב לתמיכה ועזרה לתלמידי הקורסים שלנו, מנוי ההשתתפות בה בשגרה הוא סמלי ונועד לאפשר לנו לקיים את כל מערך התמיכה בה (כרגע לזמן הקורונה הוא מנוי של 147 ש"ח למשפחה לחודש – במקום 347 ₪ המחיר הרגיל, אבל אנחנו מבטיחים שהמחיר לא ישתנה בהמשך למי שמצטרף עכשיו) – 

ולכם שהצטרפתם עכשיו לקורס אנחנו רוצים לתת במתנה חודש שלם עם כל פעילויות ה'רשת' – וללא עלות – כדי לעזור לכם ולתמוך בכם בשינוי שאתם רוצים לעשות במשפחה שלכם.

אנחנו רואים שהשתתפות ב'רשת' מאד עוזרת להפנים וליישם תקשורת מקרבת בבית ובזמן קצר. אנחנו מעודדים אתכם להצטרף לחודש הראשון ולהעזר בנו, ולהחליט לקראת סיומו אם תרצו להמשיך ולקבל מאיתנו תמיכה בחודשים הבאים או להסתפק בחודש ההשתתפות שקיבלתם במתנה (אין התחייבות לתקופת זמן, אפשר לצאת מה׳רשת׳ וכל הפעילויות שבה מתי שרוצים – פשוט שולחים לנו מייל ואנחנו מנתקים אתכם).

איך מצטרפים:

לחצו על כפתור מימוש המתנה כאן למטה, הגיעו לדף תשלום והכניסו בו את פרטיכם. בחודש הראשון לא תחויבו ותוכלו להשתתף בכל הדרכות התמיכה והתרגול ב'רשת' ללא עלות. לאחר החודש הראשון המנוי יתחדש אוטומטית בסך 147 ₪ (במקום 347 ₪) ותוכלו להנות מהרשת לכל זמן שתרצו. בכל שלב שתרצו תוכלו לצאת מה'רשת' – אין שום התחייבות (שולחים אלינו מייל וננתק אתכם ממנה מיד).

הנה התוכניה להדרכות ה'רשת – קהילת ההורים של הבית להורות מקרבת' (אתם מקבלים במתנה חודש שלם של השתתפות בכל הפעילויות, אפשר להסתפק בחודש המתנה או להמשיך בה כמה זמן שתרצו)

מפרגנים לכם שוב על הבחירה להשקיע בעצמכם ובמשפחה.
מזמינים אתכם ללמוד ברצינות בהדרכות הקורס,
לפגוש אותנו ב'רשת' (אם תבחרו בכך)
ואנחנו יודעים שתשמחו בתוצאות בבית.

אוהבים אתכם
ונשמח להכיר אתכם באופן אישי

יואב, יעל וגליה
וצוות הבית להורות מקרבת

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן