מצטרפים לקורס גבולות בדרך מקרבת בהצעה מיוחדת החודש
- כל הפרטים כאן -

להצטרפות לקורס 'גבולות בדרך מקרבת' בהצעה המיוחדת
ראו את כל הפרטים כאן למטה ולחצו על הכפתור הירוק

מי מאיתנו ההורים לא שמע לפחות פעם אחת את המשפט "ילדים צריכים גבולות"? כשאנחנו נתקלים באתגר עם אחד הילדים ומבקשים עצה מחברים והורים מנוסים מאיתנו כמעט באופן מתמיד העצה תהיה "תציבו לו גבול". "הוא לא יכול לעשות מה שהוא רוצה בבית". "תשתמשו בסמכות ההורית שלכם".
אז ניסינו… וברגע הראשון היה נראה שזה דווקא עובד טוב. פתאום הילד/ה שלנו קופץ מהטלויזיה והולך להתקלח, או קם מהר מהמחשב ורץ לסדר את החדר. אבל אז פתאום הבנו שזה מביא למצבים חדשים ולא רצויים הביתה – התנגדות, מתחים, חיכוכים יומיומיים, ההכרח לאכוף את הגבול ולחזור עליו מאות פעמים עד שהוא מתקבל בצד השני (אם בכלל). עם הגבולות הגיעו גם ניסיונות של הילדים לעקוף אותם, לפרוץ אותם, וגם להסתיר את זה כדי להימנע מהסנקציות שבאות איתם.

בקיצור, תכל'ס עמוק בפנים אנחנו מבינים שזה לא עובד לנו, בטח שלא לטווח ארוך, זה מכריח אותנו להיות שוטרים, להשתמש בכוח, לשמור כל הזמן על החוקים שקבענו, ויוצר תחושה של התרחקות לא נעימה, התמרדות, הסתרה ואווירה לא טובה באופן יומיומי בבית.

מבינים שזה לא עובד – אבל ממשיכים להשתמש בזה. למה? כי אין לנו אלטרנטיבה אחרת, כי אנחנו לא יודעים מה כן לעשות באופן שגם נוכל להגיד את ה'לא' שלנו, גם שהוא אכן ייושם, וגם שהילדים לא יתנגדו לזה כל-כך ויהפכו את זה לדיונים ארוכים ומתישים או  למאבקים יומיומיים והתנגדויות. אנחנו מבינים שחסרים לנו כלים אבל איך מקבלים אותם? ואם הצבת גבולות לא עובדת לנו אז מה כן יכול לעזור?

אם גם בבית שלכם הצבת גבולות לא באמת עובדת ואתם מתחברים למה שכתבנו המשיכו לקרוא כי יש לנו מה לחדש לכם:

מה זה אומר גבולות בדרך מקרבת
ואיך זה ישנה לכם את כל החיים עם הילדים בבית?

בואו נסתכל על זה כבר עכשיו ממקום חדש: גבולות הם דרך שאנחנו משתמשים בה כדי להגן על הילדים שלנו, לשמור על הסדר בבית, ליצור מרחב של שקט ופרטיות בשבילנו בשעות מסויימות ביום. אנחנו משתמשים בגבולות כדי לאפשר משחק, עצמאות וחופש שמותאמים לילד/ה, ועוד. אם נסתכל על זה ככה נבין שהרעיון של גבול הוא לא כל-כך גרוע, הבעיה העיקרית היא בדרך שבה אנחנו עושים את זה, שמביאה למריבות ולקונפליקטים הולכים וגדלים.

וכאן, כמו בכל דבר שקשור בתקשורת, לתקשורת מקרבת (לא-אלימה) יש דרך חדשה להציע לכם, שמטפלת בגבולות ממקום קצת אחר ומאפשרת לכם ליהנות מכל העולמות:
– גם לשמור על מה שחשוב לכם ההורים 
– גם להגיד 'לא' ברור כשאתם מרגישים שזה נכון להגיד אותו
– גם להפחית את ההתנגדות של הילדים 
– וגם לקבל מהם שיתוף פעולה (אולי הם יישארו לפעמים מתוסכלים אבל לפחות יסכימו לקבל ויהיו לכם הרבה פחות קונפליקטים).

גבולות בדרך מקרבת ייאפשרו לכם גם –

  • להרגיע את מוקד המתח הכי נפיץ ביחסים בבית. אזור המריבות הכי אינטנסיבי בכל בית הוא כשמציבים גבול ואומרים 'לא'.

  • לחסוך המון זמן של ויכוחים ועימותים שיפנה אתכם לנוכחות נעימה ורגועה בבית

  • לקבל כלי אפקטיבי שבעזרתו תוכלו לנהל מצבים בבית מבלי לוותר על מה שחשוב לכם ומבלי שזה יהיה חייב לבוא עם התנגדות וויכוח

  • לשמר את הקרבה, האכפתיות והחיבור עם הילדים, ולהמשיך להיות ברגישות וכבוד לנפש הרכה שלהם – גם כשאתם עומדים על שלכם ושמים את הגבול

  • להפחית את חילוקי הדעות בזוגיות כי תהיה לכם דרך משותפת ומוסכמת להתנהלות  אפקטיבית עם הילדים, לא רכה מדי ולא קשוחה מדי

מה אתם מקבלים בקורס גבולות בדרך מקרבת:

10 הדרכות וידאו מובנות ומפורטות, שמלמדות את הידע, הכלים והמיומנויות שצריך כדי לטפל בכל נושא הגבולות בבית בדרך מקרבת ואפקטיבית, להגיד 'לא' בדרך שאינה מייצרת התנגדות ומאבק, ולבסס בבית הבנה, הקשבה ושיתוף פעולה

מענה לשאלות, הדגמות וניתוחי סיטואציות בפורום בפייסבוק

גישה בלתי מוגבלת לכל חומרי התכנית באתר חברים סגור לצפייה מכל מחשב וסמארטפון – עם הדרכות וידאו, חוברת עבודה מלווה לקורס לתרגול אישי, מצגות, תמלולי הדרכות הליבה לקריאה וקבצי mp3 להורדה והאזנה – כל אלו יעזרו לכם ללמוד בקלות וליישם בזמן קצר בבית.

הצטרפו לקורס עם אחריות מלאה

ההשקעה שלכם בעצמכם ובמשפחה שלכם

בשלב הזה אנחנו מניחים שאתם כבר רוצים לדעת מה המחיר של התכנית. ואנחנו עוד רגע עונים. אבל רגע אחד קטן של עצירה לפני המספרים. בסדר?

וברגע הזה אנחנו רוצים לשאול אתכם על המחיר האחר שאתם משלמים. זה שלא נמדד בכסף אלא בדרך אחרת. המחיר של המריבות וההתעקשויות, הזמן האבוד שאתם מבזבזים מדי יום על ויכוחים ונדנודים ותזכורות לילדים במקום בהתכרבלויות וצחוקים וכייפים משותפים. מחיר השקט ותחושת החופש שלכם שנפגעים בתוך הבית שלכם.

ואנחנו מדברים על המחיר של ה"מכרסמת השקטה ביחסים", זו שקורעת בכל פעם עוד חתיכות קטנות של קרבה ביניכם לבין הילדים – התקשורת המרחיקה. התרחקות קטנה בכל פעם, שנוצרת וגדלה מכל מאבק-כוח שאתם והילדים יוצאים ממנו עייפים, פגועים ומותשים.

וכל המחירים האלו הם בתוך הבית שלכם, עם האנשים שאתם הכי אוהבים בעולם, הכי יקרים לכם, הכי קרובים אליכם – הילדים שלכם.

האם יש משהו יותר ראוי להשקיע בו מבכם ובמשפחה הקרובה ביותר שלכם? ברכישת כלים שישרתו אתכם לשנים קדימה ויבנו וילכדו את כל המרקם המשפחתי שלכם?

לא מעט פעמים אנחנו עושים הוצאה ספונטנית כזאת, קונים בגד, יוצאים לסרט או לארוחה משפחתית ומוציאים עליה בלי לשים לב כמה מאות שקלים. חשוב לנו שהילדים שלנו ייראו טוב, מטופחים, יתלבשו יפה, שיהיו להם ציונים טובים, שהם יהיו בריאים, ושמחים.

אבל אנחנו לא שמים לב ולפעמים שוכחים את הדבר הכי חשוב והכי עוזר לפיתוח ילדים שמחים ובטוחים בעצמם, שיודעים לתקשר עם עצמם ועם סביבתם, שיודעים להתנהל בתוך מצבים של רצונות סותרים, שיודעים להגיע להסכמה עם אחרים מתוך בחירה ולכבד אותה, שיודעים לשמוע 'לא' ועדיין להרגיש חיבור חזק להורים ושייכות ליחד משפחתי. כל אלו הם פועל יוצא של תקשורת טובה והתנהלות מקרבת ביחסים, שכל אחד יכול ללמוד אותן, ואנחנו מציעים לכם להצטרף לקורס וליצור לכם כזו תשתית טובה של תקשורת ויחסים עם הילדים שלכם.

מחיר התוכנית + הבונוסים ביחד שיעזרו לכם ליצור שינוי גדול בבית בתקשורת ובהתנהלות עם הילדים  – 1,997 ש"ח

שכר הלימוד בהצטרפות לקורס החודש -
308 ש"ח X חמישה תשלומים - 1540 ש"ח בלבד

רוצים לדבר איתנו לפני ההצטרפות? לשאול שאלה או להתייעץ לגבי התאמתו לחיים שלכם?
מוזמנים להשאיר כאן את הפרטים שלכם וניצור אתכם קשר בתוך זמן קצר. 
או התקשרו אלינו לרינת – 055-6868437

שאלות? הנה תשובות למה ששאלתם

האמת היא שהשקענו הרבה מחשבה בפורמט התכנית. בסופו של דבר בחרנו להציע לכם אותה כשהיא משלבת שיעורי וידאו, שיחות עם מלוות הורים והזדמנות ללמוד איתנו בכנס פנים אל פנים – כי אנחנו מבינים ומכירים מקרוב את העומס הרב שרוב ההורים מתמודדים איתו וזו צורת הלמידה המתאימה שהתאמנו במיוחד בשבילכם.

הלמידה בשיעורי הוידאו היא קלה, נוחה, מתרחשת בזמן ובקצב שלכם, בלי סידורים ותכנונים והוצאות כסף על נסיעה ובייביסיטר ובלי צורך להפסיד שעות עבודה. זה לא במקרה שיותר ויותר הורים עוברים ללמוד באינטרנט – זה פשוט הרבה יותר נוח –

במשפחות עם שני הורים חשוב לנו גם שההדרכות שלנו יגיעו לשניהם וזו דרך נוחה לעשות זאת.
ההדרכות באינטרנט מאפשרות גם לשתף באופן פרטי (ללא הזדהות) דברים שבמפגש פרונטלי אתם מרגישים פחות נוח לחשוף – האינטרנט בימינו הוא כלי למידה נטול מקום ונטול זמן ולכן רצינו לנצל את היתרונות שלו.

ואגב, ידע בסיסי בתפעול מחשב ממש יספיק כאן – לוחצים על קישור שאנחנו שולחים ונכנסים אוטומטית ל'כיתת הלימוד'. את התרגילים שבחוברות העבודה שבקורסים אפשר לעשות בכתב יד.

בשנים האחרונות אנחנו מציעים יותר ויותר קורסים דרך האינטרנט וגם אנחנו היינו עסוקים בשאלה הזאת מאוד כי חשוב לנו להוציא קורסים שימושיים שבאמת מייצרים שינוי. אז בדקנו עם מאות ההורים שעשו את הקורסים שלנו, דיברנו איתם, שאלנו אותם על השינוי שהצליחו או לא הצליחו ליצור בבית שלהם והופתענו מהתוצאות.

המסקנה שלנו היא ברורה – הפרמטר האחד שהוא חשוב כאן הוא לא דרך הלמידה (פרונטלי או אינטרנטי) אלא דווקא היישום שלה. הורים שלמדו ויישמו כמיטב יכולתם את מה שלמדו בשיעור – ראו תוצאות. זה התחיל מתוצאות באירועים נקודתיים וככל שהם המשיכו והתמידו התוצאות גדלו והתרחבו והפכו לתשתית חדשה של היחסים והתקשורת בבית.

היום אנחנו עומדים בלב שלם ומלא מאחורי ההבטחה הבאה – אם תשתתפו באופן פעיל בקורס, כלומר תשתתפו בשיעורים ותיישמו ותחזרו עם שאלות ותתייעצו איתנו בפורום על הצלחות ודברים שלא עבדו לכם, ותמשיכו ליישם, בזמן יחסית קצר אתם תראו שינוי לטובה והרבה יותר הבנה, קרבה ושיתוף פעולה עם הילדים (לרוב אתם תופתעו מאוד מהקצב המהיר שבו הדברים קורים).

חשוב לנו גם לסייג לרגע – הקורס הזה מקיף ידע רחב ומשמעותי בנושא גבולות ואתם תקבלו בו את הכלי הזה בצורה מאוד מפורטת, נרחבת ועמוקה. לצד זה חשוב להבין שהתוכן שבו הוא גם חלק אחד בתוך הגישה המקרבת להורות, ויש בה עוד רבדים וכלים משמעותיים נוספים שכל אחד מהם מועיל בפני עצמו, ולכן יתכן שתרצו בהמשך לרכוש כלים נוספים מהגישה כדי להעמיק את השינוי בתוך הבית.

נ.ב. – ממליצים לכם לקרוא קצת מהדברים שהורים כתבו לנו ועל השינוי שהכניסו הביתה.

שאלות זה מצויין, ככה אנחנו יודעים שאתם בעניינים ונמצאים בלמידה פעילה.

הדרך שלנו לתת ייעוץ וללוות אתכם במהלך הקורס מתאפשרת דרך הערוצים הבאים:

  • התייעצות יומיומית ומענה לשאלות בפורום הסגור של הבית להורות מקרבת (שאתם מצטרפים אליו עם כניסתכם לקורס)
  • מענה לשאלות אישיות, ניתן לשלוח לנו גם במייל לכתובת: [email protected]

נתחיל מהסוף: אם אין לכם בכלל זמן להקדיש ללמידה ויישום של הקורס – אז כנראה שהקורס לא מתאים לכם. ואת זה אנחנו כותבים בגלל שאת הקורס הזה בנינו מראש כדי שיתאים להורים עסוקים –
שאפשר ללמוד בוידאו מהבית ולחסוך זמן נסיעות, ושאפשר לראות את ההדרכות מתי שרוצים וכמה פעמים שרוצים (כי כולן מוקלטות). 
ברור לנו שהשקעת הזמן של הורים בלימוד בקורס, תחסוך הרבה-הרבה יותר זמן שהולך היום על מריבות, ויכוחים ומאבקים עם הילדים – אז כן, זה קורס מאד חסכוני בזמן שגם יחסוך לכם הרבה זמן, אבל הוא עדיין מצריך ללמוד בו (בסך הכל כדי ללמוד את כל חומרי הקורס תצטרכו להקדיש כ-10 שעות במצטבר).

הלמידה בקורס שלנו היא פשוטה ולא מצריכה שום ידע טכנולוגי – ידע בסיסי בתפעול מחשב ממש יספיק כאן:
לוחצים על קישור שאנחנו שולחים ונכנסים אוטומטית ל'כיתת הלימוד'. את התרגילים שבחוברות העבודה שבקורסים אפשר לעשות בכתב יד,
והגישה להקלטות נשארת לכם לתמיד ובלחיצה על קישור אתם יכולים לצפות בהן מתי שאתם רוצים מכל מחשב וסמארטפון.

בקורס גבולות בדרך מקרבת אתם הכל – 
גם לימוד בשיעורי וידאו, וגם תמיכה בקבוצה. אם יש צורך, ניתן גם להוסיף ליווי אישי של מלוות הורים מהצוות שלנו בתוספת תשלום – שתעזור לכם עם האתגרים האישיים בבית שלכם

נשארו לכם שאלות שאתם רוצים עליהן מענה ולא ענינו עליהן כאן?

נשמח לדבר אתכם:

כתבו לנו ל- [email protected]
או התקשרו: 054-6868437 (רינת)

רוצים לדבר איתנו לפני ההצטרפות? לשאול שאלה או להתייעץ לגבי התאמתו לחיים שלכם?
מוזמנים להשאיר כאן את הפרטים שלכם וניצור אתכם קשר בתוך זמן קצר. 
או התקשרו אלינו – 055-6868437

מי אנחנו - היוצרים של הבית להורות מקרבת -
יואב וגליה לבנה, יעל ארבל

כמו מרבית ההורים בדור שלנו, גדלנו כילדים טובים ומוצלחים (שמקבלים את הגבולות וה'לא' ממבוגרים…) אבל עם תחושה מתמשכת של בדידות פנימית, שמבוגרים סביבנו לא באמת יידעו מה באמת קורה לנו מבפנים, מה אנחנו מרגישים ומה חשוב ויקר לנו באמת.

אחרי עשרות שנים כאלה, של 'מוצלחות' חיצונית ושל תחושה עמוקה של בדידות פנימית כזו, נפגשנו עם תקשורת מקרבת, שבהרבה מובנים שינתה לנו את החיים. מאז נולדו לנו ילדים והקמנו את המשפחות שלנו שבהן תקשורת מקרבת היא הבסיס ליחסים ולקשר שלנו עם הילדים, בהרבה מובנים כדי לתת לילדים שלנו את מה שהיה חסר לנו.

ואחרי שראינו מה זה עושה במשפחות שלנו, ואחרי 10 שנים שבהם לימדנו תקשורת מקרבת להורים, לזוגות ולצוותי חינוך ובתי-ספר, הקמנו לפני כארבע שנים את הבית להורות מקרבת, שגם בחלומותינו הפרועים ביותר לא שיערנו עד כמה הורים היום צמאים ללמוד את הגישה המקרבת כדי להניע את הילדים לפעולה ללא שימוש בכח, באיומים ובעונשים, שפעם היו מקובלים יותר והיום רובנו לא רוצים להשתמש בהם.

היום קהילת העוקבים אחרינו מונה יותר מ-130,000 הורים ואלפי משפחות שמשתתפות בתוכניות ובקורסים שלנו, וכיף לנו שאנחנו משפיעים על כל-כך הרבה בתים ושותפים בללמד את הדבר שבעינינו הוא הכי חשוב לחייו של ילד ולחייו של הורה – היכולת להיפגש באמת, לתת מקום למה שכל אחד מרגיש וצריך, לדבר במצבים של רצונות שונים ולהגיע להסכמה מתוך בחירה ומבלי להשתמש בכח, ולבנות יחסים קרובים ומהנים שמושתתים על הקשבה וכבוד הדדיים ועל שיתוף פעולה.

IMG-20180915-WA0017

מה מספרים הורים שמיישמים תקשורת מקרבת בבית?

"היום אני עם שמחה ואושר, שיניתם לי את החיים" - יעל מרום מספרת על החיים שהשתנו בבית בעקבות התכנית:

הרבה פחות קונפליקטים בבית

"זה גם שיש הרבה פחות קונפליקטים בבית, וגם שכבר יש קושי, אנחנו 'מאבדים את זה' הרבה יותר לאט, אנחנו נוגעים בו בדברים האמיתיים שמפריעים לו, מה שאתם קוראים לו - 'מה שנמצא מתחת להתנהגות'. והוא גם מדבר יותר - הוא הרבה יותר תקשורתי ממה שהיה, ונראה לי שזה קשור בזה שאנחנו מתעניינים במה שקורה לו, הוא הרבה יותר מבטא את עצמו מאז שהתחלנו ללמוד בתוכנית - פשוט הרבה יותר כייף, נותן תחושה שככה זה צריך להיות - התוכנית הזאת מדהימה".
אושרת וארז אילון
משתתפים בתוכנית הבית

ילדיי מבינים את השפה הזו יותר מכל שפה אחרת!

"מדובר בשלושה אנשים מקסימים ומלאי נתינה ואהבה שמלמדים אותי שפה חדשה. להפתעתי ילדי מבינים את השפה הזאת יותר מכל שפה אחרת! איזה כיף! תודה רבה יקרים, תודה שאתם קיימים ותודה על הנתינה המדהימה שלכם!"
מלי ארגמן
משתתפת בתוכנית הבית

גיליתי שפה שבאמצעותה בני מסכים לשתף איתי פעולה

"נחשפתי לאחרונה לגישת הורות מקרבת ויותר ויותר התחזקה אצלי התחושה שיש כאן גישה משנה חיים, ממש כך. השינויים החלו להופיע כבר לאחר מספר ימים, גיליתי שפה שבאמצעותה בני (בן ה-3.5) מסכים לשתף איתי פעולה ויותר חשוב מכך, השיתוף פעולה לא מגיע מתוך מאבק, אלא מתוך תחושת קירבה, ורצון של שנינו לשתף פעולה. למדתי להקשיב לצרכים שלי ושל בני במקום להגיב להתנהגות, זה איפשר לי לראות דרך בה הצרכים שלי וגם הצרכים שלו מקבלים מענה - ניסיתי מספר גישות שונות, אך משהו באופן שבו הצוות הנפלא הזה מעבירים את החומר עזר לי להפנים בקלות וליישם - יש כאן גישה משנה חיים, ממש כך".
אורי טל
משתתף בקורס במקום עונש

נדהמתי, מה שבדרך כלל לקח המון זמן, פשוט נגמר בקלות. זה היה מדהים.

"הבת הצעירה שלנו התעוררה באמצע הלילה מחלום רע, ובמקום להעביר אותה למיטה אחרת ולנסות לפתור את הבעיה, הקשבתי לחלום ושאלתי אם היתה זקוקה להרגיש שמגנים עליה ושומרים ודואגים לה וכד'. אחרי שתי דקות היא אומרת לי: אמא אני יכולה עכשיו להירדם לבד. תודה אמא. נדהמתי, מה שבדרך כלל לקח המון זמן והתעוררויות חוזרות ונשנות, פשוט נגמר בקלות ובעצמאות שלה. זה היה מדהים. תודה על העומק המשמעותי בהבנת עצמנו וילדנו שנכנס לחיינו".
בשמת וינר שורצבורד
משתתפת בתוכנית הבית

אורנה פיזנטי, מספרת על החיים החדשים עם תקשורת מקרבת ואיך היא ממיסה את הכעס של הילדה:

תמר עראמה הגיעה סקפטית ויצאה עם קשר שנרקם מחדש עם הבן הגדול (19) אחרי שנים:

אילן יוציס מספר על המעבר מעונשים, לשיתוף פעולה בדרך של הבנה, חיבור ויחד

מאיה אברמסקי, מספרת על המעבר מקושי ו'פיצוצים' לחיבור משמעותי ורגשי עם הילדים:

השאירו לנו תגובה...