לוגו הבית 2022 - מלבני

תקנון השתתפות במועדון ׳הורות בזמן אמת׳ –
של הבית להורות מקרבת

ברוכות וברוכים הבאים למועדון – הורות בזמן אמת – של הבית להורות מקרבת.
שמחים על החלטתכם להשקיע במשפחה ובילדים שלכם בדרך מקרבת!

ההשתתפות במועדון ׳הורות בזמן אמת׳ כפופה להוראות התקנון הכתובות בדף זה.
חשוב לקרוא בעיון את התקנון עד סופו, מאחר וההצטרפות למועדון מעידה על הסכמתך לתנאי התקנון המפורטים כאן.

מטרת המועדון

מטרת המועדון ׳הורות בזמן אמת׳ היא לתת לך כלים יישומיים שיעזרו לך עם הילדים שלך, במערכת היחסים שלך עם עצמך ובמשפחה שלך. הכלים והמיומנויות שנלמדים במועדון מבוססים על גישת תקשורת מקרבת Nonviolent CommunicationSM, שהיוצר שלה דר׳ מרשאל רוזנברג, ועל יישומים, כלים ותהליכים של תקשורת מקרבת בהורות, להלן ׳הורות מקרבת׳ שפיתחנו בבית להורות מקרבת מתוך שנות ניסיון רבות, שמטרתם לאפשר לך ליצור עם הילדים בבית שלך יחסים קרובים, הקשבה, הבנה ושיתוף פעולה איתם.

השימוש בתכנים במועדון יעשו על אחריות המשתמש בלבד.

תשלום, אחריות על אספקה וביטול עסקה

תשלום

התשלום להשתתפות במועדון הוא על בסיס דמי מנוי חודשי שמתחדשים באופן אוטומטי. עלות דמי המנוי החודשי תהיה זו שמפורטת בדף ההצטרפות למועדון ברגע ההצטרפות בכתובת https://feelfamily.co.il/realtime

מפעם לפעם אנחנו מאפשרים כניסה למועדון בתשלום ראשון מופחת (שנמוך מדמי ההשתתפות החודשיים הקבועים). לאחר סיום הזמן של התשלום הראשון המופחת, המנוי יתחדש אוטומטית ודמי המנוי יתעדכנו לדמי המנוי החודשיים המפורטים בדף ההצטרפות למועדון ברגע ההצטרפות למועדון.

הבית להורות מקרבת שומר על זכותו לעדכן למשתתפים קיימים את דמי המנוי החודשיים להשתתפות במועדון. במידה ויחול שינוי בדמי ההשתתפות החודשיים במועדון, הבית להורות מקרבת יעדכן את המשתתפים במייל לפחות 30 יום לפני שינוי עלות ההשתתפות החודשית.

אחריות על אספקה

כל תכני המועדון יעלו באפליקציה ייעודית של המועדון ויהיו זמינים דרכה לצפייה / האזנה / קריאה (בהתאם לתכנים שיפורסמו). האחריות על הורדת אפליקציית המועדון למכשיר הטלפון הנייד וצריכת התכנים דרך האפליקציה היא על המשתמש/ת בלבד (במידה ותרצה/י עזרה בחיבור לאפליקציית המועדון יש לפנות אלינו ל-[email protected]). אי-הורדת האפליקציה למכשיר הטלפון הנייד של המשתתף או אי-צריכת התכנים באפליקציה מכל סיבה שהיא אינן מאפשרות רטרואקטיבית קבלת החזר של תשלומים חודשיים למועדון שכבר בוצעו.

כל תכני המועדון יהיו זמינים לצפייה / האזנה באפליקציה כל עוד לא בוצעה התנתקות מהמועדון. ברגע שמתנתקים מהמועדון ומסתיים החודש האחרון לחברות בו, מסתיימת גם הגישה לאפליקציה ולכל התכנים שבה.
אין הסכמה והרשאה של ׳הבית להורות מקרבת׳ לשמור או להוריד תכנים של המועדון לשימוש עתידי.
אין הסמכה והרשאה של ׳הבית להורות מקרבת׳ לשתף בתכנים שבאפליקציה אף גורם שאיננו רשום באופן רשמי למועדון.

ביטול השתתפות במועדון

בכל רגע נתון ניתן להתנתק מהמועדון על-ידי מילוי טופס בקשת התנתקות מהמועדון (הבקשה לביטול השתתפות במועדון היא אך ורק דרך מילוי הטופס האמור לעיל ולא בשום אמצעי אחר).

אחרי מילוי טופס התנתקות מהמועדון – לא יחודש החיוב האוטומטי של החודש הבא, המנוי יסתיים בסיום החודש האחרון ששולם ולאחריו תסתיים גם הגישה לאפליקציית המועדון עם הגישה לכל התכנים.

בקשת ביטול ההשתתפות צריכה להגיע אלינו לפחות 48 שעות (בימי עסקים) לפני מועד חידוש המועדון הקרוב. לגבי בקשת ביטול שתגיע לאחר מועד זה תחוייב בחודש נוסף ותבוצע בחודש שלאחר מכן.

אין אפשרות לקבל זיכוי על חודשים שכבר הסתיימו במועדון

שימו לב שאין אפשרות לקבל זיכוי רטרואקטיבית על חודשים שכבר הסתיימו במועדון או על חודש שכבר שולם ושבמהלכו בוצעה בקשת ההתנתקות מהמועדון (בקשת ההתנתקות מהמועדון תבטל למעשה את החיובים החל מהחודש הבא שלא שולם ואילך). 

פעילויות והדרכות המועדון מפורטות בדף התוכניה של המועדון בכתובת
https://feelfamily.co.il/clubprog.

תוכניה זו היא מתעדכנת באופן קבוע בתכנים חדשים.
הבית להורות מקרבת שומרת על זכותה לעדכן ולערוך שינויים בתוכניה, לרבות לשנות נושאים שכבר פורסמו בתוכניה, משיקולים מקצועיים ואחרים. שינוי תכנים בתוכניה והוספה או הסרת שירות שמהווה חלק מהמועדון, לא יהוו עילה לטענה כלשהי כלפי ׳הבית להורות מקרבת׳ או לבקשת החזר רטרואקטיבית של דמי השתתפות חודשיים במועדון.

שמירה על הקניין הרוחני וזכויות יוצרים

אנחנו בבית להורות מקרבת משקיעים זמן רק בפיתוח התכנים במועדון – ביצירתם, עריכתם והנגשתם בדרך שתאפשר לכם להנות מהם וליישם אותם במשפחה שלכם. אנחנו מצהירים בזאת שזכויות הקניין המלאות על כל התכנים, החומרים, ההדרכות, חומרי-הלימוד, המאמרים, הנוסחים באתרים של החברה וכן בחשבונות ברשתות החברתיות השונות – שייכות לבית להורות מקרבת בע״מ וכן ליואב לבנה ויעל ארבל.

כחלק מהמאמץ והשקעת הזמן הרבה שלנו ביצירת התכנים, אנחנו מבקשים לשמור על הקניין הרוחני שלנו ובכלל זה –

  • לא לפרסם או להעביר לאנשים שאינם חברים במועדון תכנים מהמועדון ללא אישור שלנו
  • לא לתת לאף אדם גישה לאפליקציית המועדון, לסיסמה ולתכנים שבאפליקציה ושנשלחים אליך כחלק מחברותך במועדון.
  • לא להעתיק, לפרסם ולהעלות בשום סוג של מדיה תכנים ותהליכים שנלמדים במועדון לצרכים אישיים ו/או עסקיים (אימון, הדרכה, הנחיה וליווי לסוגיהם השונים)

הבית להורות מקרבת שומרת לעצמה את הזכות שלא לאפשר את השתתפותו של משתמש במועדון ובתכנים המוצעים על ידה בו, לפי שיקול דעתה הבלעדי.

אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לתרגם או למסור לצד שלישי כל חלק מהתכנים במועדון בלא קבלת הסכמתה המפורשת של הבית להורות מקרבת בכתב ומראש.

השתתפות בפורום המועדון

פורום המשתתפים של המועדון נמצא באפליקציה ונועד אך ורק לשם תמיכה בחברי המועדון. כדי לשמור אותו למטרה שלשמה הוא נוצר, אנחנו מבקשים שלא להעלות בפורום:

  • שום סוג של פרסום עסקי או אישי
  • פרסומים לפעילויות / יוזמות / אירועים שלכם או של אנשים אחרים
  • כל סוג של תוכן פוליטי כולל קריאה להפגנות ומחאות מכל קצוות הקשת הפוליטית
  • כל סוג של שאלות ובקשות מאיתנו (כל שאלה ובקשה מאיתנו אנא כתבו לנו ל[email protected] או מלאו את הטופס המיוחד לסוג כזה של פניות)

בקשה נוספת וחשובה לגבי הפורום:

המועדון נועד לעזור לכם לעבור בינכם לבין עצמכם, בהורות ובזוגיות שלכם לדרך המקרבת.
כדי לשמור על פרטיות המשתתפים במועדון, אין לשתף בכתב או בעל פה בתכנים שעולים במועדון, במיוחד בתכנים אישיים.

כדי לאפשר לכל המשתתפים במועדון להרגיש בנוח, בטוחים ומוגנים, אנחנו מבקשים שבכל תגובה שלכם למשתתפים אחרים במועדון תימנעו כמיטב יכולתכם משיפוטים, ביקורת, טענות, קביעות, הכללות – וכל צורת ביטוי שעלולה לפגוע במשתתפים אחרים במועדון, או לגרום להם להיסגר ולא לרצות לשתף יותר בפורום המשתתפים.

מסיבה זו אנחנו מבקשים גם להימנע ממתן עצות ופתרונות למשתתפים (אלא אם מי שכתב בפורום ביקש את זה מפורשות). בדרך המקרבת אנחנו מעדיפים תמיד להיות תחילה בהקשבה ובאמפתיה לאחר, לפני כל הבעת דעה, עצה או פתרון. המשמעות של להיות בהקשבה ובאמפתיה היא להתעניין באחר, לנסות להבין אותו, לתת מקום לרגשותיו ולמה שהוא זקוק לו. במרבית המקרים די בזה כדי לעזור לאחר ואין צורך בהעלאת עצות ופתרונות (שוב, אלא אם הכותב ביקש את זה מפורשות).

אנחנו מבקשים את הבקשות האלו כדי לאפשר לכל המשתתפים להרגיש בטוחים לשתף בפורום המועדון, זה חשוב לנו מאד שכולכם תרגישו כך ואנחנו מבקשים את עזרתכם בזה (בפועל זה ישמור על כולנו).

הודעות שנשלחות מאיתנו אליך

כחלק מהשתתפותך במועדון נשלחות אליך הודעות מאיתנו שמתזכרות אותך בתכנים שאנחנו מעלים במועדון (הדרכות בשידור חי והקלטות הדרכות שכבר היו), כדי לאפשר לך למצות את המרב מהשתתפותך במועדון. הודעות אלו יישלחו אליך בקבוצת הוואטסאפ של המשתתפים, במייל, בוואטסאפ אישי במידת הצורך או באסמס.
הצטרפותך למועדון מהווה הסכמה לקבל הודעות אלו.

אישור תנאי השימוש

הצטרפותך למועדון מהווה אישור שקראת בעיון את תנאי השימוש ואת עמוד ההצטרפות למועדון בכתובת – https://feelfamily.co.il/realtime וכי הם ברורים לך והסכמה לכללי המועדון המפורטים בתקנון זה.

הצטרפותך למועדון מהווה חתימה שלך על כללי המועדון המפורטים במסמך זה, והצהרה כי לא יהיו לך כל טענות ו/או תביעות לבית להורות מקרבת באשר הם.
הבית להורות מקרבת שומרת על זכותה לעדכן את תנאי תקנון זה מעת לעת ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.

צוות הבית להורות מקרבת מאחל לכם השתתפות מהנה, משמעותית ומועילה ואנחנו כאן לכל עזרה ובקשה במטרה לעזור לכם ליישם את הדרך המקרבת במשפחה שלכם!

© הבית להורות מקרבת בע״מ | htts://feelfamily.co.il | 055-6868335 | [email protected]

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן