ליווי עסקי של הבית להורות מקרבת

אחרי שנים של בקשות החלטנו באופן חד פעמי
ללמד וללוות מספר מצומצם של עסקים שעושים טוב בעולם
לבנות עסק משגשג כמו שאנחנו בנינו

הירשמו כאן להדרכה מיוחדת
שתיתן לכם את כל הפרטים על ההזדמנות שלכם
לקבל מאיתנו ליווי לעסק שלכם

בשלוש השנים האחרונות הרבה אנשים שעוקבים אחרינו, חברים וקולגות מסתכלים עלינו בהשתאות ושואלים אותנו איך זה קורה כל הצמיחה הגדולה שלנו – איך בכל חודש אלפי משפחות מצטרפות לקהילת העוקבים שלנו ומאות משפחות מצטרפות לתוכניות וקורסים שלנו, כשנראה שהצמיחה הזו רק ממשיכה וממשיכה. אז האמת שזה פחות 'זוהר' ממה שזה נראה – אנחנו פשוט בונים נכון את השיווק שלנו באינטרנט, עם תשתיות נכונות, תכנון נכון ומסרים מדויקים שרק גורמים לעוד ועוד אנשים לרצות לקרוא אותנו ולהשתתף בתוכניות שלנו.

בכל הזמן הזה שבנינו את הבית להורות מקרבת קיבלנו המון פניות מבעלי עסקים שנלמד אותם לעשות את מה שאנחנו עושים, ואת רוב הפניות האלו (למעט חברים קרובים) דחינו מתוך מחויבות לפיתוח של ההורות המקרבת והעסק שלנו – ולאחרונה לאחר הרבה מחשבה וחיבור לעצמנו החלטנו שנעתר לבקשה הזו שנשמעת סביבנו הרבה ונלמד באופן חד פעמי מספר מצומצם של עסקים להקים בתחום שלהם עסק משגשג ומצליח כמו שלנו.

אבל לפני זה, למי שלא מכיר אותנו, הנה מה שהתשתית האינטרנטית שהקמנו לעסק שלנו שבעזרתה יצרנו בשלוש השנים האחרונות מאז שהקמנו את הבית להורות מקרבת:

 • יותר מ-83,000 איש בקהילת העוקבים אחרינו במיילים
 • יותר מ-42,000 איש שעוקבים אחרינו בדף הפייסבוק שלנו
 • מעל 3,000 משפחות שהשתתפו ומשתתפות בתוכניות וקורסים שלנו
 • הקמנו תוכנית ליווי שנתית פרונטלית שהשתתפו בה מעל 400 משפחות 
 • יצרנו 5 קורסים אינטרנטיים בשנה אחת שאליהם נרשמו אלפי משפחות מקהל העוקבים שלנו
 • הפכנו לאוטוריטה בתחום שלנו והוזמנו לטלויזיה, לרדיו ולכנסים, ואנחנו מקבלים עשרות רבות של בקשות לשיתופי פעולה עם בעלי עסקים אחרים 
 • הפכנו מעסק של אדם אחד, שבו עבדנו 24/7 בכל התפקידים של כתיבה, הנחיה, ייצור תוכן, שירות לקוחות, שיווק, מכירות, ניהול כספים (כשבכל חודש מחדש התבאסנו לראות שלמרות העבודה הקשה מאד, תכלס לא הצלחנו לייצר הכנסה מספקת למשפחה שלנו) – לעסק עם צוות עובדים מעולה ומקצועי שמאפשר לנו להתפנות בכל פעם לפיתוח נוסף של העסק.
 • פתחנו תוכנית שנתית מקצועית שמלמדת איך להפוך למלווי הורים בתקשורת מקרבת – כשהמחזור הראשון התמלא לגמרי בתוך שבועיים (34 משתתפים) והמחזור השני כבר fully booked חצי שנה מראש (40 משתתפים).  
 • בשנה וחצי האחרונות השתתפו בהדרכת הדגל שלנו 'במקום עונש' מעל 32,000 הורים, יותר מ-55,000 הורים צפו בהדרכות 'סוד ההורות המקרבת' שהוצאנו ומעל 52,000 הורידו את המדריך 'במקום עונש' שהוצאנו.
 • בחודשיים האחרונים לקחנו לעצמנו חופש עם המשפחות שלנו לתאילנד, כדי לנוח, לדייק את עצמנו, להתמלא בתכנים חדשים, להנות ולהיות בכייף עם המשפחות שלנו – בזמן שהעסק שלנו המשיך לעבוד כרגיל.

הרבה אנשים שואלים אותנו – איך כל זה קורה? איך אתם עושים את זה?

אז נכון, אנחנו אנשי מקצוע מעולים בתחומנו. אבל אנחנו מניחים שיש עוד הרבה אנשי מקצוע מעולים בהמון תחומים אחרים, כמוכם, שרוצים ליצור הצלחה כזו לעסק שלהם, לעזור להמון אנשים ולחיות בשגשוג, בשקט כלכלי ובתחושת סיפוק עצומה. בקיצור, זה לרוב לא עניין של יכולות מקצועיות בתחום שבו עוסקים.

אז זה עניין של מה?

הסיבה שאלו התוצאות שלנו,
היא שהקמנו לעצמנו מערכת שיווקית אינטרנטית חכמה שעובדת בשבילנו, עם תשתיות אינטרנטיות נכונות שמזרימות אלינו באופן קבוע מתעניינים חדשים, שרבים מהם הופכים ללקוחות, בדרך שחוסכת לנו המון זמן (שאותו אנחנו יכולים להשקיע בחשיבה, בפיתוח, בשיפורים ועוד, וגם במנוחה, שגם היא חשובה להתפתחות העסקית). זה הסוד שלנו  וזה מה שמאפשר לנו לצמוח כל הזמן, להגיע לעוד ועוד אנשים ולעזור להם, להגדיל כל הזמן את ההכנסה שלנו ולחיות בשקט כלכלי.

בעולם שבו אנחנו חיים, מי שאין לו מערכת שיווק באינטרנט, או שיש לו התחלה של מערכת כזו אבל היא לא עובדת טוב, צריך לעבוד נורא נורא קשה לגיוס לקוחות ולעשות המון משימות סזיפיות שלוקחות המון זמן (כמו להוציא חשבוניות, לרשום אנשים ידנית, לדבר אישית עם על מתעניין ועוד) – ולאורך זמן זה שוחק, מעייף ומחליש – ולחינם, בגלל שכשיש מערכת אינטרנטית שיווקית נכונה כל המציאות הזו משתנה. 

וכל זה – יושב על מערכת אינטרנטית שיווקית נכונה ויעילה – אם יש כזו או אין כזו בעסק.
במילים אחרות, יש לנו את אותן שעות העבודה המוגבלות כמו לכולם, אנחנו נמצאים עם הילדים שלנו אחה"צ ואנחנו לא עובדים בסופי שבוע. הסיבה שאנחנו מגיעים לתוצאות האלו ושאנחנו חיים בעסק משגשג, כשרבים אחרים לא עושים את זה, היא שבנינו לעצמנו מערכת שיווק חכמה באינטרנט (שאנחנו לא מכירים אף אחד שיצר כזו). 

מערכת השיווק האינטרנטי שהקמנו מאפשרת לנו:

 • ליצור כמות עוקבים בלתי מוגבלת
 • להכניס לעסק שלנו כמה לקוחות שנרצה 
 • להכפיל שוב ושוב ושוב את ההכנסה שלנו
 • לקום בבוקר מלאים באנרגיית עשייה ולהרגיש תחושת מימוש וסיפוק עמוקה
  שאנחנו שותפים ביצירת מציאות מיטיבה יותר בעולם. 
 • לבחור מתוך הקשבה וחיבור לעצמנו את הדברים הבאים שאנחנו רוצים לפתח –
  עם תחושת שקט וביטחון שהבסיס השיווקי החכם שבנינו מאפשר. 

אגב, השקענו הרבה כדי להגיע לתוצאות האלה. זה לא קרה ביום אחד. יצרנו הרבה ולמדנו מזה, ושיפרנו ודייקנו את המערכת שלנו כדי להגיע לתוצאות האלה (ואנחנו ממשיכים לעשות את זה). ואחרי המון פניות אלינו ושיחות עם הרבה בעלי עסקים שמבקשים את עזרתנו, החלטנו שעכשיו הזמן שלנו לעזור לעוד עסקים שעושים טוב בעולם לפתח מערכת שיווקית חכמה ויעילה שתעזור להם להגיע לתוצאות כמו שלנו.

למה ללמוד את זה מאיתנו?

יש היום היצע מאד גדול של מאמנים עסקיים, שזה טוב, אבל הבעיה היא שיש מביניהם כאלה (לא כולם, יש גם טובים), שילמדו אתכם את מה שהם למדו בקורס – ולא משהו שהם בעצמם יישמו ומיישמים בעסק משלהם. והבעיה בזה שעצות מהסוג הזה יכולות לגרום לכם להשקיע המון זמן בכיוונים לא נכונים, לא מועילים ושלא בונים את העסק שלכם נכון ושיבזבזו לכם המון כוחות וזמן. אפשר לבזבז שנה, שנתיים ועשר שנים בהמון המון מאמץ 'על ניוטרל', להתעייף נורא ולהישאר מתוסכלים, לחיות בדוחק, לרדוף כל הזמן אחרי הכמה שקלים הבאים כדי לסגור את החודש ולהתפשר על דברים שלא אוהבים לעשות בשביל כסף, עם אנרגיה שהולכת ויורדת – רק בגלל שלעסק חסרה מערכת שיווקית נכונה שמזרימה לקוחות באופן קבוע ונותנת יציבות ובטחון כלכלי.

הדרך הכי קצרה ובטוחה שאנחנו מכירים היא להיעזר במי שכבר עושה באופן קבוע את מה שאתם רוצים לעשות – וללכת ללמוד ממנו איך לעשות את אותו הדבר. אגב, אנחנו בעצמנו חיים לפי העצה הזו ממש – בכל תחום בעסק שלנו אנחנו מבררים מי כבר עשה את זה – והולכים ללמוד ממנו. ככה אנחנו חוסכים לעצמנו המון זמן תעייה מתסכל, ומצליחים להגיע לתוצאות שאנחנו רוצים ומהר, ובדרך הכי בטוחה. 

בדרך הזו בדיוק אנחנו עומדים לעזור עכשיו לעסקים אחרים כדי לבנות מערכת שיווקית חכמה באינטרנט שאנחנו יודעים מניסיוננו שעובדת, ושתשמש תשתית נכונה לצמיחה מתמשכת שחוסכת זמן ככל שהעסק הולך וגדל (אם עדיין אין לכם עסק וחסכון בזמן לא נראה לכם כזה חשוב – תדעו שעל זה נתקעים רוב העסקים כבר מהשלבים הראשונים).
ולכן בליווי שלנו יש שני מרכיבים עיקריים:
אחד – לעזור לכם לבנות את כל המרכיבים ההכרחיים במערכת השיווק של העסק שלכם, ולחבר אותם יחד ככה שיעבדו לכם באופן קבוע ויזרימו אליכם מתעניינים חדשים שמקבלים מכם את המיטב, מבלי שתצטרכו לעבוד נורא קשה וליצור את אותם מאמצי שיווק כל פעם מחדש. 
השני – ללמד אתכם שפה שיווקית נכונה – שאינה קלישאתית, שלא מעוררת אנטגוניזם, אלא אמיתית וישירה (לשם לשמחתנו הולך השיווק היום ולכן זה כייף לכתוב), שפוגשת את האנשים, מחברת אותם אליכם ומביאה אותם בעצמם לבקש את עזרתכם.
כשבונים את הדברים נכון – זה עובד, זה כייף וזה מצליח.

מה תקבלו בתוכנית הליווי שלנו לעסקים

 • הבנה עמוקה ומקיפה של אסטרטגיית השיווק שמתאימה לחיים עכשיו ושיוצרת סביבכם קהילת מתעניינים שכל הזמן הולכת וגדלה ושמאפשרת מינוף תמידי של העסק.
 • מערכת שיווק אינטרנטית מותאמת ונכונה שתבנו אותה בהדרכה צמודה שלנו – שתזרים לך לקוחות באופן קבוע ותייצר יציבות וביטחון לעסק שלך – עם המרכיבים הנכונים בה והחיבורים המדויקים ביניהם.
 • הכשרה מעמיקה שתעזור לכם להשתמש בשפה שיווקית מדויקת שתחבר קהלים גדולים אליכם –
  בהרבה מקרים זו הסיבה שעסק לא מצליח להתרומם – או שמאד מצליח ומשגשג
 • בנייה מדויקת של כל פרט ופרט במערכת השיווק האינטרנטית: איך כותבים פוסטים שהופכים לויראליים, דפי נחיתה שעובדים, מסרים שמניעים לפעולה, ואיך מדברים עם מתעניינים והופכים אותם בקלות ללקוחות – והכל מעשי, מדויק ושעובד.
 • המון אנרגיית עשייה וביטחון מאיתנו. לא אנחנו ולא אתם נחייה כאן לנצח, והזמן לחיות את החיים ולצאת לעולם עם מה שיש לכם לתרום לו – הוא עכשיו. הרבה עסקים בתחילת הדרך חווים עליות ומורדות במצב הרוח, היסוסים ופחדים שמשתקים, ולידנו (צריך פשוט לנסות את זה), אתם 'תעופו' קדימה.  
 • זיהוי של נקודות מעכבות בעסק שלכם שנעזור לכם לשים עליהן את האצבע ולטפל בהן 
 • עבודה מנטאלית מואצת שנועדה להתאים בין המחשבות והאמונות שאנחנו מחזיקים בפנים – לבין התוצאות שאנחנו רוצים להשיג בעסק (לכל קפיצה בתוצאות שלנו קדמה עבודה מנטאלית שאפשרה את זה (ועד שלא טיפלנו בחסמים – שעיכבה את זה)
 • ללמוד איך עוברים בתכלס מעשייה בלתי פוסקת סביב השעון – לעבודה בשעות תחומות – כשדווקא המעבר הזה מחייב בחירות מדויקות יותר שיוצרות הרבה יותר הכנסה ושגשוג לעסק
 • לקום בבוקר מלאי אנרגיה לעבודה ולתשוקה שלך, לממש את עצמך, להרוויח מזה הרבה כסף (זה אומר שאתם עוזרים להרבה אנשים), לתרום לעולם את המתנה שלך ולקחת חלק בשינוי הגדול שקורה כאן.
 • מעטפת מושלמת להקמת תשתית שיווקית מניבה לעסק שלך בזמן קצר (זה מצחיק שאנחנו קוראים לזה 'תשתית שיווקית לעסק שלך' – זה בעצם העסק שלך):
  הדרכה מפורטת מאיתנו על בניית כל מרכיב, הדרכה על הפלטפורמות הטכנולוגיות שעליהן יושבת מערכת השיווק (לא להיבהל, זה פשוט לכל אחד), מענה אישי לאורך כל תהליך בניית המערכת השיווקית שלכם – ומבנה קבוצתי תומך שמאפשר לנו להתחייב שאף אחד מהמשתתפים לא יישאר מאחור – ושלכל מי שיילך איתנו ויבצע –  תהיה מערכת שיווקית עובדת ומניבה כבר במהלך התוכנית.

למי ההצעה העסקית המיוחדת הזו מתאימה

 • אנשים שיש להם מקצוע ורוצים להתפתח בו (במילים אחרות – אנשים שיודעים במה הם רוצים לעסוק)
 • שרוצים להקים מערכת שיווק באינטרנט שתביא להם הרבה לקוחות ותיצור סביבם קהילת עוקבים
 • שבשלים להחלטה לתת הזדמנות אמיתית לעיסוק שלהם ומוכנים לנסות את זה באמת
 • למי שיש לו התחלה של מערכת שיווקית, שלא עובדת טוב (שבנה את זה בעצמו או עם יועץ שיווקי)
 • שרוצים להכניס לפחות פי 5-10 מההכנה הנוכחית שלהם
 • שמוכנים להשקיע את הזמן והמשאבים כדי לממש את עצמם, להגשים את היעוד שלהם (בקיצור שבאים לעבוד ולא לשחק בכאילו) 

למי ההצעה הזו לא מתאימה

 • למי שלא סגור על התחום שבו רוצה לעסוק
 • למי שעוד לא מוכשר מקצועית לתחום שבו רוצה לעסוק
 • למי שמפחד נורא מעיסוק בפלטפורמות אינטרנטיות ולא מוכן או לא יכול פיזית ללמוד את זה
 • למי שטרוד נפשית ופיזית ברמה כזו שלא יוכל באמת ליישם את מה שנלמד אתכם בתוכנית

אנחנו מזמינים אותך להשתתף בהדרכת המבוא לתוכנית, שבה ניתן את כל הפרטים על מבנה הליווי ומה שמקבלים בו, לוחות זמנים, נפרט את המטרות והכוונות שלנו בליווי של עסקים אחרים וכן ניתן מידע על תהליך הגשת המועמדות לתוכנית.

להשתתפות בהדרכת המבוא עם כל הפרטים על תוכנית הליווי
מלאו את פרטיכם כאן בטופס ונשלח את קישור ההשתתפות אליכם לאימייל

מרגישה שזה היעוד שלי וגם מקבלת עליו כסף - מרוויחה הרבה יותר ממה שהרווחתי אי פעם

יואב, יואב, יואב – אתה לא מבין – כמה עזרת לי!! ואני מתה לספר לך. בהקשר של לפרוץ את המכשולים ולעבוד נכון ולהרוויח יחסית הרבה כסף - החזרתי כבר את העלות של הליווי העסקי והקורס במקרבת - אמנם הכסף לא ביד שלי - משלמים בשוטף+60 אך העסקאות נסגרות. בקליניקה שלי אני עובדת יומיים מלאים. עוזרת המון לאימהות, מתרגשת מהפידבקים, ומרגישה שזה היעוד שלי וגם מקבלת עליו כסף🤭. מרוויחה הרבה יותר ממה שהרווחתי אי פעם. אז יואב - ממש תודה ענקית אני לא יודעת אם אתה(ם) מרגיש(ים) אבל אני באמת מעריכה ואוהבת אתכם אחד אחד. ולא - לא בגלל הכסף - אלא בגלל השקיפות והנכונות לעזרה והדחיפה קדימה.
אמירה
משתתפת בקורס להכשרת מאמנים ומלווי הורים בתקשורת מקרבת שקיבלה מאיתנו גם הכוונה וליווי עסקיים

בעיניי זו הדרכה העדיפה

"רציתי לתת לאנשים רבים את הידע שלי, והייתי זקוק למישהו שידריך אותי איך עושים זאת. יואב היה האדם הנכון בזמן הנכון. הוא מבין היטב איך עובדים עסקים ברשת, והכי חשוב- יודע להדריך, להרגיע (כשצריך), לעודד ולכוון בדיוק למטרות החשובות. אה כן, והוא לא עשה שום דבר לבד, אלא התעקש שאני אעשה, אתנסה, עם ההדרכה והליווי שלו. יש לו ניסיון בזה, כי הוא עשה את זה בעצמו. נכון, זו לא הדרך היחידה. אבל בעיני, זו הדרך העדיפה. תנסו ותצליחו"
נועם ליפשיץ טילינגר
גרנטולוג - מומחה לגיל הזיקנה

על מה נדבר בהדרכה?

 • מהי תוכנית הליווי לעסקים – של הבית להורות מקרבת
 • למי התוכנית מתאימה ולמי לא
 • מה בונים לעסק שלך במהלך הליווי איתנו – ומה זה ייתן לכם 
 • מבנה התוכנית – מפגשים, הדרכות, מקום
 • לוחות זמנים – מתי מתחילים, מתי המפגשים ועוד

מה זה 'הבית להורות מקרבת'?

אנחנו יואב לבנה, יעל ארבל, וגליה לבנה, הקמנו יחד את "הבית להורות מקרבת", כדי ללמד הורים אחרים את הדרך המקרבת ואיך להשתמש בה כדי ליצור עם הילדים בבית הקשבה, הבנה ושיתוף פעולה, בדרך שמפחיתה את מרבית הויכוחים ואת כל מאבקי הכח בבית ויוצרת במקומם יחד נעים ושמח במשפחה.

בתוך כ-3 שנים בנינו קהילת עוקבים של יותר מ-120,000 הורים שקוראים את התכנים שלנו (ברשימת הדיוור ובפייסבוק), בתכניות ובקורסים שלנו השתתפו רק בשנה האחרונה למעלה מ-3,000 משפחות, בקורסים אינטרנטיים ופרונטליים וכן בקורסים להכשרה מקצועית שפתחנו בתחום ההורות המקרבת.

אל העשייה העסקית שלנו אנחנו מביאים ניסיון של 12 שנים בשיווק באינטרנט, יצירת השקות, קורסים פרונטליים, מקצועיים ואינטרנטיים, והיכרות עמוקה עם כל המרכיבים שבונים תשתית אינטרנטית שיווקית חכמה מניבה ומשגשגת.

במהלך השנים עשרות עסקים קיבלו מאיתנו הדרכה עסקית באופן לא רשמי – ועכשיו מספר מצומצם של עסקים יוכל לקבל מאיתנו את כל הידע – מסודר ומקיף, בהדרכה אישית שלנו.

מי אנחנו?

יואב וגליה לבנה
מומחים לתקשורת מקרבת במערכות יחסים,
היוצרים של שני עסקים מצליחים כל אחד בתחומו:
'זוגיות חדשה בבית' ו-'הבית להורות מקרבת'.
מנחים קורסים וסדנאות בארץ לזוגות, להורים ולקהל הרחב,

מלווים צוותי חינוך והוראה,
יוצרי התוכן, האסטרטגיה ומערכת השיווק האינטרנטית בעסקים שלנו. 

הורים לנוגה (10), נבו (7) ואוהד (5)

יעל ארבל –
מנחה מוסמכת מטעם המרכז הבינלאומי לתקשורת לא-אלימה 
בגישת תקשורת מקרבת Nonviolent Communication 
לשעבר מנכ"לית עסקית מצליחה בשלושה ארגונים גדולים,
מרצה, מנחה, מגשרת ומטפלת בתקשורת מקרבת (משנת 2006) –
יוצרת התוכן, האסטרטגיה ומערכת השיווק האינטרנטית בעסקים שלנו.

אמא יחידנית מבחירה לענבל (7)

נשמח לפגוש אתכם!

יעל, יואב, גליה
הבית להורות מקרבת

לשאלות ובירורים כתבו לנו:
[email protected]

מודה ומוקירה כל יום ויום שפגשתי אתכם
ועשיתי את השינוי הכל כך מהותי הזה בחיים שלי

"מבחינתי יואב, גליה ויעל הפכו להיות חלק גרעיני בתוך חיי, והיה מאוד חשוב לי ללמוד מהם. שלושת האנשים המדהימים והמופלאים האלה הם מלאי הכלה, וכמיהה לטוב, ומהווים בשבילי השראה לעוז לעשות שינוי אמיתי בעולם הזה. התהליך שהם מובילים מחלחל ומחלחל לאט ובעדינות, עם המון ניסיון, מחשבה ורגישות, עם אין סוף ראיה של צרכים עמוקים והובלה יד ביד של כל הסובבים אותם. כל אחד מהם הוא מיוחד עם אופי אמיתי בפני עצמו, ושלושתם ביחד ממלאים את השלם. מכל אחד מהם יש מה ללמוד ולכל אחד מהם יש המון מה לתת. מודה ומוקירה כל יום ויום שפגשתי אתכם ועשיתי את השינוי הכל כך מהותי הזה בחיים שלי.
היום אני מלווה תהליכים בתקשורת מקרבת ליחידים, זוגות והורים, ובנוסף משלבת תהליכי העצמה לילדים עם עולם המיינדפולנס, האדריכלות והאומנות. אני רואה מדי יום התעוררות פנימית אצל המאומנים שלי, חיבורים משמעותיים ואת הרצון האמיתי שמתעורר בהם להיות מחוברים לעצמם ולסביבה, זה מרגש אותי וממלא אותי מידי יום.
אני ממליצה לכם לא לחשוב יותר מדי ולקחת לעצמכם מתנה אמיתית לחיים, אם זה בשביל שינוי פנימי לעצמכם, אם זה מתוך רצון לחולל שינוי מהותי בתוך הבית או הסביבה שלכם, ואם זה כדי לעשות שינוי מקצועי ולהרחיב בעולם את המודעות.
תעצרו לרגע קחו נשימה ותנסו להרגיש האם כל זה נכון עבורכם? אני כבר יודעת שכן (-:"
מורן מאיה
מאמנת ומלוות הורים בתקשורת מקרבת

השאירו לנו תגובה...

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן