לוגו הבית 2022 - מלבני

מתרגשים להזמין אתכן/ם למפגש קהילה

יום שישי 14.6.2024
09:30-14:30
מקום – מועדון קיבוץ משמרות

היי יקרות ויקרים,

הרבה מאד עבר על כולנו ב-7 החודשים האחרונים. בהרבה מובנים נראה שחיים מסוימים הסתיימו – וחיים אחרים התחילו, עם הרבה יותר אי וודאות, חרדות ופחדים שהתעוררו, אמון ובטחון שהתערערו ושיש לזה השלכה על כל תחומי החיים שלנו – על איך אנחנו חיים עם עצמנו, על מה שקורה בבית עם הילדים, השפעות על העבודה, ותחושה אחרת שהשתנתה בחיים בארץ.
ובתוך המצב המאתגר הזה שממשיך וממשיך, קשה הרבה פעמים להכיל אותו רגשית – ובפרט קשה להתחבר – להתחבר לעצמנו, לרגשות, לצרכים וללב שלנו – שלפעמים ממש קשה למצוא אותו כשהגוף מכווץ מדאגה וחוסר וודאות ופחד ממה יהיה. 

מתוך הצורך הזה בחיבור נולד מפגש הקהילה הקרוב. להיפגש אחרי הרבה זמן שלא נפגשנו ולהתחבר מחדש ללב. להיזכר ביחד שלנו ולהיעזר בו כדי שנוכל לחיות ביותר חיבור לעצמנו. 
כי גם אם מאד קשה רגשית בתקופה הזו – אנחנו לא לבד בזה. ומתוך היחד אנחנו יכולים לעזור אחת לשניה להתחבר ללב ולעצמנו – ולחיות עם יותר נשימה ובנוכחות חזקה ומחוברת יותר – ולתמוך אחת בשניה כדי שלכולנו יהיה יותר קל (ושנוכל גם להשרות ביטחון על הילדים שלנו והסובבים אותנו) – להצליח לשמור על הלהבה המקרבת של הנר גם כשיש רוחות חזקות מאד בחוץ.

הרבה זמן לא נפגשנו – וזו הזדמנות לכולנו להתחבר ללב וליחד המחזק שלנו.

כמו תמיד במפגשים שלנו אנחנו מזמינים אתכם למרחב בטוח ואמפתי שבו אפשר לקבל הקשבה ולהביא את עצמנו ולדבר על הכל בפתיחות, להרגיש שיש לנו מקום, להתחבר, להעמיק את ההבנה שלנו את עצמנו ואת יכולת הבחירה שלנו.

 

1

מה יהיה במפגש?

קודם כל ניפגש :)
הרבה זמן לא נפגשנו וזו הזדמנות לחיבור עם אנשים מוכרים וחדשים, להיטען באנרגיות של מקרבת ולחיבור מלב אל לב! מפגשי הקהילה הם הזדמנות להיפגש מחדש וגם ליצור חברויות חדשות עם אנשים מקסימים, שיכולים להצטרף למעגל התמיכה האישי והמקצועי שלכם/ן

נדבר ונתנסה בנושא המרכזי של המפגש - חיבור לעצמנו וחיבור ללב - ובדרך שתאפשר לנו לעשות את זה במיוחד בתקופות מאתגרות כשרגשות קשים מכווצים את הגוף והנטייה לפעמים היא להתנתק כדי לשמור על עצמנו

נקיים ׳TED׳ של חברות וחברי הקהילה - שבו נזמין את מי שתרצה מכן לשתף בכמה דקות בדרכים שאתן נעזרות בהן כדי להתחבר לעצמכן במצבים מאתגרים (וככה נלמד כולנו)

נקדיש זמן למעגלי אמפתיה, כדי לאפשר לכמה שיותר מאיתנו לקבל הקשבה לכאבים ואתגרים שהרבה פעמים אין להם מקום והקשבה ביומיום, כדי שכולנו נצא מהמפגש עם יותר אויר ויותר חיבור לעצמנו וכוחות מחודשים

ובין לבין נשאיר זמן לכל מה שתמיד ממלא את הלב - מינגלינג, אוכל טעים, להיות ביחד ולהיזכר בעצמנו, בתדר הלב ובתקשורת מקרבת:)

מתגעגעים לכולם ונשמח לראות אתכן/ם

איפה: 
מועדון קהילתי
קיבוץ משמרות

מתי: 
יום שישי 14.6.2024
בשעות 09:30-14:30

מה להביא:
את עצמכם עם כל מה שבכם
כיבוד טעים עלינו

כדי שנוכל להתארגן בזמן (אוכל, סידור האולם ועוד)
אנחנו מבקשים להירשם למפגש הקהילה עד יום ראשון, 9.6.2024

עלות ההשתתפות במפגש הקהילה

מתוך הקשבה לזמן הנוכחי וכדי לאפשר לכולם להשתתף בלי לחשוב על העלות
הורדנו משמעותית את העלות –

180 ₪ 

מתגעגעים לכולם ומתרגשים סופסוף להיפגש

may 2023_2

נשמח להיפגש ולהתחבר מהלב

לשאלות בכל עניין שקשור למפגש –
כתבו ללירון והיא תשמח לעזור לכם:
055-6868335
[email protected]