לוגו הבית 2022 - מלבני

השתתפת בהדרכה - איך לטפל בהתנהגויות ילדים
ורוצה לעבור לתקשורת מקרבת בבית?
מזמינים אותך להצטרף לקורס -

היי, כאן יעל ויואב מהבית להורות מקרבת :)
מקווים שנהנית מההדרכה ׳איך לטפל בהתנהגות ילדים׳ והתחברת לתכנים שלה – וקיבלת דרך ליצור שיתוף פעולה, קרבה והקשבה עם הילדים בבית עם הדרך המקרבת.

לקראת סיום ההדרכה הצענו הצעה מיוחדת להצטרף לקורס המבוקש שלנו – במקום עונש, וגם במקום לצעוק, לאיים ולספור עד 3 – ללמוד את הכלים, המיומנויות והשפה המקרבת ולעבור אליהם עם הילדים, עם 3 חודשי ליווי, תמיכה אישית יומיומית של הצוות שלנו ואפשרות להתייעץ איתנו (יעל ויואב) על אתגרים בבית, וכל מה שצריך כדי לעבור מעשית לדרך הזו עם הילדים בבית בזמן קצר.

מתרגשים שהרבה מכם הצטרפתם – והנה כאן הצעה מיוחדת רק בשבילכם –
לכם שהתחברתם לדרך הזו ועדיין לא הצטרפתם, ושרוצים להקל על עצמכם את הטיפול באתגרים בבית בעזרת הידע, הכלים, השפה המקרבת והליווי מאיתנו – להצטרף לזמן מוגבל לקורס בהטבה משמעותית של 900 ₪

ההצעה תהיה פתוחה בימים הקרובים –
מזמינים אותך להצטרף או לדבר איתנו, כל הפרטים כאן בדף.

נשמח לעזור לך וללוות אותך,
יעל ויואב

"תקשורת מקרבת הצילה לי את הבית"

יעל פרי - לומדת תקשורת מקרבת

אני רואה שיפור ניכר בתקשורת בינינו - אני כבר לא צועק בכלל ושיתוף הפעולה וההקשבה מצידו עלו לרמה חדשה

אסף שנטל - השתתף בקורס

השיעורים, התכנים והכל
בלמידה קלה ונוחה מהנייד

הנה מה שאתם מקבלים בחודשי הליווי בתכנית:

מענה קצר לשאלות לגבי הקורס

 • מה קורה אם זמני הזומים של התייעצות אתכם לא מתאימים לי מבחינת לוח זמנים?
  ההקלטה שלהם תהיה זמינה לכם באפליקציה ביום שלמחרת
 • מה משך הזמן של שיעור מוקלט?
  כל שיעור הוא כשעה וחצי והוא מחולק להדרכות קצרות של כמה דקות
 • מניסיונכם, האם יש צורך ביותר משלושה חודשי ליווי?
  במרבית המקרים 3 חודשים מספיקים כדי לעשות שינוי מאד משמעותי בבית (ואם רוצים אפשר אחרי זה להמשיך להיעזר בנו)
 • איך הליווי שלכם מתבצע? והאם מפגשי הזום הם קבוצתיים או אישיים?
  מפגשי ההתייעצות איתנו (יעל ויואב) הם קבוצתיים ואנחנו עונים בהם אישית להורים ומדריכים איך להתמודד עם אתגרים בבית. חוץ מזה יש לכם תמיכה והדרכה אישית יומיומית מאשת צוות שלנו באפליקציה
 • 2 בני הזוג יכולים להתחבר לאפליקציה?
  כן, שולחים לנו מייל לאחר שמצטרפים ואנחנו מחברים לאפליקציה גם את בן הזוג

מה ההשקעה בהצטרפות לקורס
'במקום עונש - וגם במקום לצעוק, לאיים ולספור עד 3׳

עלות רגילה – 2,450

מצטרפים עכשיו ועוברים למקרבת בבית:

258 ₪ X שישה תשלומים =
1,550 ₪ בלבד

להרשמה הכניסו כאן את פרטיכם ותועברו לדף תשלום מאובטח

חווים קושי בהצטרפות? לחצו על כפתור הוואטסאפ
ולירון משירות לקוחות שלנו תעזור לכם

מה תלמדו בקורס ואיך הוא ייתן לכם הקלה כבר מרגע ההצטרפות אליו

נלמד מהי השפה המרחיקה שאנחנו ההורים משתמשים בה מבלי לדעת שמייצרת מבלי שאנחנו מתכוונים לכך התעקשויות ומאבקי-כוח עם הילדים – ואיך להימנע ממנה כדי לא ליצור הסלמה של המריבות וריחוק

איך להבין מה הסיבה להתנהגות המאתגרת של הילד/ה שלי, ואיך לתת לה מענה מדויק שיביא להפחתה ואף להיעלמות בהתנהגות.
עד שלא נבין את הסיבה להתנהגות כנראה ניגרר למאבקים ומריבות על ההתנהגות וזה לא יפתור אותה.

נטפל בנו ההורים ונעזור לנו ליצור הקלה, חיבור לעצמנו ומרחב נשימה, כדי שנוכל לטפל באתגרים בבית ממקום של רוגע, סבלנות והכלה.
בשיעור הזה נלמד איך להבין מה חשוב לנו כדי שלא נגיב באוטומט שמוציא מאיתנו כעס ועצבים וסוגר לנו את הלב, ואיך לבחור את התגובות שלנו ולהצליח להקשיב ולהכיל ולמצוא פתרונות יחד עם הילד במקום להיכנס איתו לויכוחים ומאבקים

נלמד להקשיב לילדים באמפתיה – אחד הכלים הכי משמעותיים בתוך יחסים שיעזור לנו להגיע ללב של הילד/ה שלנו, למוסס התעקשויות, לייצר רגיעה, הקשבה ושיתוף פעולה – וגם יעזור לנו להגיע ללב של ילד/ה שמסתגרים ולא משתפים, ולהקל על הילדים שלנו כשהם נכנסים למצבים רגשיים של פחד, בהלה, מתח, מצוקה, חוסר אונים ולא יודעים איך להתמודד עם הרגשות האלו.

נלמד איך להגיד את מה שחשוב לנו ההורים בדרך שתפתח את הלב של הילד/ה ותעורר בהם רצון להקשיב לנו, לשתף אותנו, להתחשב בנו, לעזור ולשתף איתנו פעולה. וגם – תיצור אמון, חיבור ויחד חזק ותגביר את הסמכות ההורית שלנו.

נלמד לנהל מצבים מאתגרים של ויכוחים וחילוקי דעות באמצעות הידברות ודיאלוג ונלמד ליצור פתרונות ביחד עם הילדים, שכולם מסכימים עליהם, ושכולם רוצים לשמור ולכבד אותם, כולל הילדים,  מבלי שנצטרך להזכיר להם ולנדנד שיבצעו את החלק שלהם בהסכם. בשיעור הזה תקבלו הדגמות מפורטות של דיאלוגים עם ילדים שמביאים להסכמה בנושאים של מסכים, ממתקים, מקלחות, התארגנות בבוקר, התארגנות בערב, סידור החדר, שיעורי בית, ילד שמרביץ ומקלל (ותוכלו להשתמש בהם עם הילדים שלכם).

נלמד מה לעשות ואיך להגיב בזמן אמת ובדרך מקרבת כשילד/ה חוצה קו אדום – לדוגמא, משתמש בכוח, מקלל, מרביץ, עושה דברים מסוכנים בכוונה – איך לנהל את המצבים האלה כדי ללמד אותו התנהגות אחרת.
וגם נלמד – איך ללמד את הילדים לרכוש לאורך זמן מיומנויות והתנהגויות שחשוב לנו להעביר להם, שיעזרו להם לגדול להיות מבוגרים שמחוברים לעצמם ולרצונות שלהם, מתחשבים באחרים, ויודעים לנהל מערכות יחסים קרובות והדדיות.  

השינויים החלו להופיע כבר לאחר מספר ימים

גיליתי שפה שבאמצעותה בני (בן ה-3.5) מסכים לשתף איתי פעולה, לא מתוך מאבק, אלא מתוך תחושת קירבה ורצון

אורי טל - השתתף בקורס

איך נרשמים?

מלאו כאן בטופס הזה את פרטיכם
לחצו על כפתור ההצטרפות ותועברו לדף התשלום.
השלימו את ההרשמה עם פרטי כרטיס האשראי שלכם -
וזהו. אתם בפנים.

מה קורה לאחר ההרשמה?

 • מיד לאחר ההרשמה תקבלו מאיתנו במייל חשבונית,
  ומייל נוסף עם הסבר כיצד להתחבר לאפליקציה של הקורס והזמנה להיכנס גם לאתר הקורס
 • השיעורים באתר פתוחים לכם לצפייה מיידית בכל זמן ולתמיד
  ובאפליקציה השיעורים נפתחים אחת לכמה ימים כדי לעזור לכם בלמידה ובהטמעה של התכנים.
 • באפליקציה של הקורס תקבלו לוח זמנים לקורס ואת זמני מפגשי ההתייעצות בזום בשידור חי
 • אחת לשבועיים נזמין אתכם להדרכות לייב איתנו (יואב ויעל) שבהן תוכלו להיעזר אישית בנו לאתגרים ספציפיים בבית שלכם (וללמוד הרבה גם מתשובות שלנו להורים אחרים)
 • מפגשי ההתייעצות איתנו מוקלטים ועולים לאפליקציה בדרך כלל ביום שלמחרת
 • תוכלו לצפות בכל שיעורי הקורס ולהאזין להם באודיו, להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו
  באופן אישי על אתגרים בבית שלכם, לתרגל ולהתאמן בכלים ועוד

משהו שכדאי לדעת על הקורס במקום עונש - וגם במקום לצעוק, לאיים ולספור עד 3

זהו הקורס שהכי הרבה הורים בוחרים בו בארץ כדי לעבור בבית לדרך המקרבת. עד היום השתתפו בקורס:

0
משפחות שחוו בעזרתו שינוי עצום עם הילדים בבית

יעל פרי, אמא ל-2, מספרת איך תקשורת מקרבת הצילה לה את הבית
ואיך החזירה את ההקשבה והקרבה עם הבן שלה

אריה יוריש, אבא ל-2, מספר איך עבר עם הבן (3.5)  ממאבקי-כוח כמעט על כל דבר - להקשבה ושיתוף פעולה בדרך מקרבת שהחזירה להם את היחד

תכנים שיעזרו לך לראות אם הדרך המקרבת מתאימה לך:

נסו להגיד לילד/ה את המשפטים האלה
כדי לראות אם תקשורת מקרבת תעבוד לכם איתו

תשובות לשאלות ששואלים אותנו לעתים קרובות:

במידה והלמידה שלך תהיה רצינית ומעמיקה, בתוך פרק זמן יחסית קצר (לרוב של כמה שבועות ואפילו קודם) תהיה לכם הפחתה של כ-80-90% מהויכוחים והמריבות בבית, ושל כל מאבקי-הכוח עם הילדים. האוירה בבית תהיה נעימה יותר, יהיה לכם יותר זמן לשחק וליהנות יחד ובמצבים שבהם את והילדים תרצו דברים שונים תדעו איך לדבר איתם ולהגיע במרבית המקרים להבנה, לחיבור ביניכם ולשיתוף פעולה מתוך רצון ואכפתיות הדדית. כמות הפעמים שתשתמשו בכוח, באיומים ובעונשים תפחת משמעותית ובחלק גדול של המקרים ייעלמו לחלוטין איומים ועונשים, פשוט לא תצטרכו אותם יותר.
אנחנו אומרים את זה בביטחון כי אנחנו מלמדים אלפי משפחות ואנחנו יודעים שהדרך המקרבת עובדת מעולה – הכל תלוי בלמידה שלכם – תלמדו בקורס ביסודיות את כל הצעדים – אתם תחוו שינוי גדול בבית כבר מתחילת הלמידה.

שאלות זה מצויין, ככה אנחנו יודעים שאתם בעניינים ונמצאים בלמידה פעילה, ובדיוק בשביל זה יצרנו את התוכנית הזו שבה אתם יכולים לקבל מאיתנו מענה מקצועי לכל שאלה ואתגר בבית שלכם. יש לכם בתוכנית הזו את הדרכות הזום איתנו (יעל ויואב) שבה נעזור לכם באופן אישי ליישם את מה שתלמדו בבית שלכם ונדריך אתכם באתגרים האישיים בבית שלכם. בנוסף יש לכם אפשרות להיעזר בתומך/ת שהיא מלוות הורים, ולקבל תמיכה והדרכה אישית דרכה, כך שאתם מכוסים מכל הכיוונים :) 
ואם עדיין תישארו עם שאלה שלא ענינו עליה – אתם תמיד יכולים לכתוב לנו ונענה לכם בפרטי – מרגע שאתם מצטרפים אנחנו דואגים שתצליחו ליישם את מה שאתם לומדים עם הילדים שלכם.

מרבית גישות ההורות מנסות לטפל בהתנהגויות מאתגרות באמצעות ניסיון לשנות את ההתנהגות עצמה, באמצעות כעס, התניות, הפעלת כוח וסנקציות. המחיר של הגישה הזאת הוא ריחוק בין ההורים לילדים, שחיקה של הסמכות, עייפות של ההורים, ומאבקי-כוח יומיומיים בבית. 

כדי להימנע מכל אלה חלק מההורים נוקטים בדרך הגמישה-מתירנית, שבה ההורה מוותר לילד המון פעמים, 'מחליק' על ההתנהגות המאתגרת שלו, רך איתו, בא לקראתו ומשתדל לספק אלו את כל מה שהוא רוצה… וגם לגישה הזו יש מחיר – הילד עשוי לפתח גישה של ״מגיע לי״, הוא מתקשה להתחשב באנשים אחרים,  קשה לו לקבל חוקים וכללים בבית ובמסגרות וקשה מאוד לחיות לצידו.

גישת תקשורת מקרבת היא שונה. זוהי גישה אפקטיבית במיוחד ושונה לחלוטין משתי הגישות האחרות. אנחנו קוראים לה "הורות מקרבת״ – והיא למעשה גישת תקשורת מקרבת שמותאמת במיוחד לקשר שבין הורים וילדים. במקור היא נקראת  Nonviolent Communication והיא נוצרה על-ידי דר׳ מרשאל רוזנברג, תלמידו האישי של דר׳ קארל רוג׳רס, שנחשב לאבי הפסיכולוגיה ההומניסטית.

בתקשורת מקרבת – מתייחסים להתנהגות המאתגרת כאל סימפטום ומחפשים את הסיבה האמיתית שהביאה להתנהגות הילד/ה.  אנחנו מטפלים בבעיה מהשורש ולא רק ברמה השטחית. היא מאפשרת להגיע לפתרונות והסכמים שעובדים בדרך של הידברות ודיאלוג, והכי חשוב – היא יוצרת קרבה אמיתית בין ההורים לילדים – שנשמרת לשנים ארוכות.

ומכיוון שבגישה של תקשורת מקרבת מטפלים בסיבה להתנהגות רואים את התוצאות מהר:
הרבה פחות ריבים, ויכוחים, צעקות, איומים, מתחים ומאבקי כוח מתישים בבית,
והרבה יותר קרבה, שמחה, שיחות מהלב, אווירה טובה ונעימה בבית, שיתוף פעולה והרבה הבנה (מוזמנים לקרוא כאן למטה עוד על הגישה).

 

לא תצטרכו לשלם כפול:-) שניכם יכולים ללמוד בשיעורים יחד אפילו ממחשבים שונים עם שם משתמש וסיסמה זהים, ולתרגל באתר המשתתפים המונחה. זו יכולה להיות הזדמנות מצוינת ללמוד את התכנים שבקורס יחד ולבסס עקרונות משותפים להורות שלכם מול הילדים. לגברים שקוראים את זה – תנו לזה ולנו צ'אנס – אנחנו מלמדים בקורס הזה דרך מעשית שעובדת מעולה ואנחנו יודעים את זה גם משימוש בה עם הילדים שלנו וגם מליווי של אלפי משפחות. כמו שסיכם את זה עמיר לוז שלמד איתנו את הדרך המקרבת ועבר אליה בבית עם הילדים: ״כל כך פשוט, כל כך הגיוני וכל כך עובד, שרק נותר להצטער שלא נחשפתי לכך קודם״ (ראו כאן למטה את כל מה שהוא מספר).

חד משמעית כן. האמא היא 'מרכז העצבים בבית' שדרכו עוברת כל ההתנהלות בבית. המקום שהיא מייצגת עבור הילדים הוא בלתי ניתן לשיעור.
היחסים עם אמא בדרך כלל מגדירים את היחסים של הילד עם העולם. אז אין שום דרך להפחית במערכת היחסים של ילד עם אמא שלו (או עם אבא שלו) בלי קשר להורה השני. ולכן אנחנו ממליצים שתעברו את התהליך הזה כי אין תחליף לאיכות היחסים ביניכם לבין הילדים שלכם.
וכמובן שהיינו שמחים אם בן/בת הזוג שלך ירצה לעבור את התהליך בעצמו. אבל אם הוא לא רוצה להיות חלק מזה כרגע, אנחנו ממליצים לך להתחיל ומאמינים שכמו בהרבה משפחות, בן-הזוג יראה את השינוי בקשר שלך עם הילד ובהתנהגויות של הילד וככל שיעבור הזמן הוא יושפע מהתהליך בעצמו, יתחיל להסתכל כמוכם על המניעים להתנהגות ולא רק על ההתנהגות עצמה ואתם תראו שהוא גם מתחיל לאמץ משפטים של תקשורת מקרבת שהוא יישמע מכם – הוא פשוט ייראה שזה עובד ויתחיל להשתמש בגישה המקרבת בעצמו (אנחנו שומעים מהרבה משתתפים שזה קורה).  מכל הסיבות האלה, עדיף להתחיל ולגרום לדברים לקרות אחרת בבית במקום לחכות ולחכות ולהיות תלויים במישהו אחר ולהמשיך במריבות ומאבקים עם הילדים.

באותם כלים, אגב, שנלמדים בקורס, תוכלו להשתמש גם בשיחות בזוגיות שלכם כדי להגיע בהן להבנה, לקרבה ולשיתוף פעולה ביניכם.

מרגע שאתם מצטרפים נפתח לכם בכל שבוע שיעור אחד לצפיה או האזנה באתר הקורס. הגישה לשיעורים נשארת לכם לתמיד ואתם יכולים לצפות בהם בזמן שנוח לכם ובקצב שמתאים לכם. יחד עם זאת, מכיוון שיש תרגול מונחה בכל שבוע בפורום המשתתפים במיומנויות של אותו שיעור, אנחנו ממליצים כן לראות את השיעור בשבוע שבו הוא נפתח (בכל זמן שנוח לכם) ולתרגל איתנו כדי שנעזור לכם ליישם הכל עם הילדים שלכם.

הכלים והמיומנויות של תקשורת מקרבת מתאימים לכל מערכת יחסים ואפשר ליישם את מה שתלמדו בקורס הזה עם ילדים בכל גיל. ויחד עם זה מרבית הדוגמאות בקורס הזה יהיו של הורות לילדים בגילאים 0-15. אם הילדים שלכם גדולים יותר ואתם מתלבטים ורוצים לדעת האם הקורס בשבילכם, כתבו לנו ל[email protected] ונחזור אליכם, נדבר אתכם ונמליץ לכם על הקורס הזה או על דרך למידה אחרת שתתאים לגיל הילד שלכם.

כל שיעורי הקורס, חוברת התרגול ויתר התכנים נמצאים גם באתר – והגישה אליהם נשמרת לכם לתמיד.
האפליקציה והליווי מסתיימים לאחר 3 חודשים.

יחד עם זאת – אם תרצו לחזור על הקורס המונחה מחדש, תוכלו לעשות זאת שוב בתוך שנה מהתאריך שבו נרשמתם. כך שתוכלו לחזור על הקורס מחדש עם הדרכה וליווי של הצוות שלנו.

זה אומר שיש לכם את הידע והליווי שלנו לשנים קדימה וזה יעזור לכם לשמור על מקרבת במשפחה שלכם לטווח הארוך.

הקורס הספציפי הזה הוא הדרך הכי קצרה ויעילה שאנחנו מכירים בעולם כדי לעבור בבית מויכוחים, מריבות ומאבקים להקשבה ושיתוף פעולה עם ילדים בכל גיל. הקורס בנוי כך שהוא נותן לכם את הפרקטיקה וממש את המילים והמשפטים לדבר עם הילדים במצבים מאתגרים – הכל מעשי, פרקטי והכי חשוב – עובד.
אתם יכולים ללמוד את התכנים בפורמט שנוח לכם – בצפייה, בהאזנה בזמן שאתם עושים מטלות בבית או כשאתם בנסיעות, ולהעזר בנו בזמן שנוח לכם. במובן הזה, ללמוד את הקורס זו הדרך הכי מתאימה להורים עסוקים. ואם מדברים על עומס, ברור לנו שהשקעת הזמן של הורים בכמה שעות לימוד בקורס הזה, תחסוך הרבה-הרבה יותר זמן שהולך היום על מריבות, ויכוחים ומאבקים עם הילדים.

נשמח לענות על כל שאלה שלכם – 
ליצירת קשר אפשר למלא את פרטי ההתקשרות שלכם כאן בקישור הזה 
או לכתוב אלינו ל- 055-6868335 וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר.

על הבית להורות מקרבת

נעים להכיר!
אנחנו יעל ארבל ויואב לבנה – מנחים בכירים ומטפלים מנוסים בתקשורת מקרבת עם 16-18 שנות ניסיון. אנחנו עובדים שנים רבות עם אנשים, עם ארגונים ועם קהלים רבים ומגוונים כמנחים ומטפלים בתקשורת מקרבת.

לפני 8 שנים חברנו ביחד לשיתוף פעולה לעזרת הורים ופתחנו תוכנית משותפת שקראנו לה "הבית להורות מקרבת". האמת היא, שגם אנחנו לא צפינו את גודל ההצלחה שנוצרה ואת הצמא של הורים לגישה שנותנת להם פתרון אמיתי ליצירת קרבה עם הילדים, בלי לוותר על מה שחשוב להם, וגם מבלי להשתמש בכלים שלא עושים להם טוב כמו – לצעוק, לאיים, להעניש, ואחר- כך להצטער ולהרגיש אשמה.

מאז, הפכנו לשותפים באופן רשמי, וזו השנה השמינית שבה אנחנו מלמדים בבית להורות מקרבת הורים, שמחפשים לעשות שינוי גדול ביחסים ובהתנהלות עם הילדים בבית. אנחנו עובדים עם גישה שנקראת – תקשורת מקרבת של דר׳ מרשאל רוזנברג, (Nonviolent Communication), ועם טכניקות וכלים שפיתחנו בעצמנו ברוח הגישה המקרבת.

יואב לבנה ויעל ארבל -מייסדי הבית להורות מקרבת
ומנחים בכירים בתקשורת מקרבת

קצת עלינו 
יעל ארבל, מנחה בתקשורת מקרבת מזה 18 שנים.
מנחה מוסמכת בתקשורת מקרבת מטעם הארגון הבינלאומי לתקשורת לא-אלימה The Center for Nonviolent Communication. 
של דר׳ מרשאל רוזנברג, מייסד הגישה.

פגשתי את תקשורת מקרבת בגיל 35, לאחר שנים רבות שמבחוץ הייתי מוצלחת, מצטיינת ומוערכת בכל התחומים, ולצד זה, בצד האפל שבתוכי סבלתי מדיכאון וחרדות, ומתופעות כמו ניתוק מעצמי, ריצוי, ויתור עצמי, קושי להבין מה חשוב לי, אילמות וקושי לבטא את עצמי, רגשות אשמה ובדידות רגשית. לא ידעתי להגדיר את התופעות האלו כדפוסי-תקשורת, ובטח שלא הבנתי איך הם התפתחו. רק כשלמדתי לעומק את הגישה הלא-אלימה (מקרבת), הדברים התחילו להתחבר בתוכי והבנתי שהמקור להרבה מההשלכות על החיים הבוגרים שלי (ושל כולנו), קשורות לילדות ולהעברות בין-דוריות (בלי שיפוט, גם ההורים והסבים שלנו לא ידעו אחרת). 

אל ההורות שלי הגעתי לאחר שש שנים שבהן למדתי ולימדתי תקשורת מקרבת. כשהפכתי לאמא, בגיל 41, כמעט איבדתי את החיים שלי. וכשיצאתי מכלל סכנה, בהכרת תודה גדולה על החיים שניתנו לי במתנה, הבטחתי לעצמי להיות האמא הכי טובה לילדה שלי ולגדל אותה אחרת מאיך שאני גדלתי. היום אני אמא לענבל בת 12, שגדלה מגיל אפס עם תקשורת מקרבת ואני בהכרת תודה עצומה שיש לי הזכות לתת לה כלים רגשיים ותקשורתיים שלי לא היו בגיל שלה וגם הרבה לאחר מכן. 

אני אשמח לעזור גם לכם להכניס את תקשורת מקרבת אליכם הביתה, לחוות ריפוי עמוק בכאבי הילדות שלכם, לתת לילדים שלכם מתנה לכל החיים, ולהפוך את ההורות והמשפחה שלכם למקור הכוח וההשראה שלכם כל יום.

יואב לבנה, מנחה בתקשורת מקרבת מזה 16 שנים.

תקשורת מקרבת בשבילי היא כל מה שלא היה לי כשאני הייתי ילד… 
גדלתי בקיבוץ בלינה משותפת, הייתי ילד מקובל חברתית ותלמיד טוב, כלפי חוץ היה נראה שהכל איתי בסדר:) 
אבל בפנים היה סיפור אחר. הייתי בודד מאד רגשית, מעולם לא דיברתי עם מישהו על מה שאני מרגיש ומה שעובר עליי, ויחד עם זה ׳בחוץ׳ המשכתי להצטיין ולעבוד קשה כדי שיעריכו אותי, כי זה מה שהתרגלתי לחשוב עליו כאהבה (היום אני יודע שבלבלתי בין שני הדברים).
בגיל 28 הגעתי למשבר הכי גדול בחיים שלי, שכבר לא יכולתי להכיל את הפער בין הבדידות הפנימית שחייתי בתוכה לבין מה שהצגתי כלפי חוץ, ומתוך המשבר הזה, ברגע הכי קשה של החיים שלי, התחלתי לדבר לאט לאט את מה שקורה לי בפנים, את הרגשות שלי, את הצרכים העמוקים שלי. 
קצת אחרי תחילת השינוי הזה פגשתי בתקשורת מקרבת, ואמרתי לעצמי אחרי המפגש הראשון עם הגישה – איפה היה הדבר הזה כל החיים שלי? ולמה, למה, למה נתנו לי לגדול בבדידות רגשית כל כך גדולה כשיש גישה שבאמצעותה היה אפשר לדבר גם עם העולם הפנימי שלי?
ואז החלטתי, שאני אעשה כל מה שאני יכול כדי שילדים לא יגדלו ככה כמו שאני גדלתי. שילדים לא יגדלו עשרות שנים בבדידות פנימית בתוכם. שילדים יוכלו לדבר את הרגשות ואת מה שמתחולל אצלם בפנים, אם הם מאד רגישים כמוני, או אם הם פשוט ילדים שהמון דברים קורים להם בפנים כל הזמן.
וידעתי שאעשה כל מה שאני יכול כדי לעזור להורים לא להשתמש בכוח כלפי ילדים, כי אני יודע מהניסיון האישי שלי כמה שימוש בכוח קיבע אצלי דפוסים של ריצוי, פחד, חרדה, פיצול בין מה שקורה לי בפנים למה שאני מראה החוצה, פחד מלטעות, פחד מלהתנסות, קושי לדבר את עצמי במצבים מאתגרים… ויש עוד:) זה רק חלק מהדפוסים שאני מלמד את עצמי לצאת מהם כבר שנים, ומכיוון שאני יודע כמה זה קשה לצאת מדפוסים כאלה, אני בהכרת תודה מכל הורה וילד שעוברים בעזרה שלי ושלנו לתקשורת מקרבת בבית. במילים אחרות, תקשורת מקרבת בשבילי היא תיקון של החיים שלי כילד, ואין מאושר ממני להעביר אותה לעוד ועוד בתים, הורים וילדים (ומזמין אותך שקורא.ת את זה להיעזר בנו כדי להכניס תקשורת מקרבת למשפחה שלך).

מה ההשקעה בהצטרפות לקורס
'במקום עונש - וגם במקום לצעוק, לאיים ולספור עד 3׳

עלות רגילה – 2,450

מצטרפים עכשיו ועוברים למקרבת בבית:

258 ₪ כפול 6 תשלומים =
1,550 ₪ בלבד

להרשמה הכניסו כאן את פרטיכם ותועברו לדף תשלום מאובטח

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן