שחוקים מהמקצוע הקיים שלכם ומחפשים את הדבר הבא?
מחפשים שינוי עמוק ומשמעותי בבית עם הילדים והמשפחה
שיאפשר לכם להוציא לעולם את היכולות האמיתיות שלכם ולהרוויח מזה מעולה?

הזמנה להדרכת מבוא אינטרנטית חינמית
עם כל הפרטים על התכנית:

תוכנית ההכשרה למאמנים ומלווי-הורים
בגישת תקשורת מקרבת

התוכנית נפתחת ב- 13 באוקטובר 2021

אם מרגיש לכם שהעבודה שלכם מיצתה את עצמה ואתם קמים אליה רק בגלל שצריך,

אם אתם כבר שחוקים מהמקצוע הקיים שלכם, מרגישים שמיציתם, שאתם כבר לא נהנים ממנו,
ומחפשים רענון ולפגוש את הדבר המעניין הבא שברור לכם שהוא קשור באנשים –

משהו חדש שירגש אתכם וייאפשר לכם להוציא לעולם את היכולות האמיתיות שלכם ולממש את עצמכם במשהו שקשור לטיפול באנשים, בהדרכה של הורים ובכלל

אם תחום הדרכת הורים וגישת תקשורת מקרבת מעניינים אותך לצד רצון בשינוי עמוק ומשמעותי בבית עם הילדים והמשפחה שלך ועם דגש פרקטי על כל מה שצריך כדי להתחיל לעבוד וליצור לעצמך לקוחות והכנסה – 

או אם אתם כבר מטפלים באנשים או בילדים אבל מחפשים להתרחב ולהעמיק את המיומנויות שלכם
ולהוסיף כלים חדשים לארגז הכלים שלכם –

בואו לשמוע על התכנית שיכולה לשנות את החיים שלכם!

להרשמה להדרכה עם כל הפרטים על התכנית
מלא/י את פרטיך כאן ונשלח לך קישור לצפיה

קורס מאמנים ומלווי הורים
של הבית להורות מקרבת יאפשר לך:

  • לעשות שינוי מקצועי וללמוד מקצוע חדש, מעניין ומרתק של עבודה עם הורים.
  • ליצור שינוי עצום בבית שלכם ולעזור להורים לבנות ולהעמיק ולשפר את מערכת היחסים החשובה, הארוכה והיקרה להם יותר מכל – עם הילדים שלהם.
  • לקום בבוקר בשמחה לעבודה ולתשוקה שלך, לממש את עצמך, להרוויח מזה הרבה כסף, ולתרום לעולם ידע עדכני וחשוב. לקחת חלק בשינוי חברתי שמתגבש כאן.
  • לצבור כלים יישומיים ואפקטיביים לתקשורת שיוצרת קרבה, לפתרון קונפליקטים ולניהול מערכות יחסים – שישמשו אותך בכל תחומי חייך האישיים והמקצועיים.
  •  לתרום לעולם ידע חשוב ולקחת חלק חשוב בשינוי חברתי שמתגבש כאן.

אז אם אתם מרגישים עכשיו בלב מין ניצוץ קטן של שמחה וסקרנים להבין יותר במה מדובר,

הירשמו מכאן להדרכת המבוא שבה ניתן את כל הפרטים על התכנית המקיפה והייחודית –
**התכנית להכשרת מאמנים ומלווי-הורים בגישת תקשורת מקרבת 2021** 

מסקרן אותך להבין יותר? 
מזמינים אותך לבוא ולשמוע את כל הפרטים על התכנית בהדרכת המבוא:

על מה נדבר בהדרכת המבוא על התכנית:

  • תכנים שנלמדים בה, דרך העבודה עם הורים שנלמד בקורס
  • השינוי העמוק שהתכנית מאפשרת בחיים האישיים והמשפחתיים
  • איך תקבלו בה גם ידע עסקי שמאפשר לנהל קליניקה משגשגת ולהרוויח מזה מעולה
  • למה כדאי להצטרף עכשיו ואיך זה משתלב עם אלפי ההורים שפונים אלינו מדי חודש
  • לוחות זמנים, ההשקעה בתוכנית, ליווי שמקבלים במהלך הלימודים ואחריהם, ועוד

אם מושך אתכם כבר שנים לעבוד עם אנשים (ואם אתם כבר מטפלים אבל זה לא עובד לכם כפי שהייתם רוצים) – 

אנחנו רוצים לספר לכם שלמעלה מ-80% מבוגרי תכנית ההכשרה שלנו (שנמשכת 10 חודשים) –
עובדים בנפח כזה או אחר, במשרה מלאה או חלקית כמאמנים ומדריכים בגישת תקשורת מקרבת (שהיא *מאד* מבוקשת היום) וחלקם אפילו מנחים קבוצות וקורסים.

ההזדמנות הזו פתוחה גם בשבילך – לא צריך שום ידע מוקדם,
אנחנו מלמדים את הכל מההתחלה ומלווים לכל אורך הדרך עד שאתם מתחילים לאמן (וממשיכים ללוות אתכם גם משם).

מעניין אותך? צפה/י בהדרכת המבוא –
ההדרכה הזו יכולה להיות בשבילך צעד ראשון בדרך שתשנה מאד לטובה את החיים האישיים, 
המשפחתיים והכלכליים שלך:

מה זה 'הבית להורות מקרבת'?

אנחנו יואב לבנה, יעל ארבל, וגליה לבנה, הקמנו יחד את "הבית להורות מקרבת", כדי ללמד הורים אחרים את הדרך המקרבת ואיך להשתמש בה כדי ליצור עם הילדים בבית הקשבה, הבנה ושיתוף פעולה, בדרך שמפחיתה את מרבית הויכוחים ואת כל מאבקי הכח בבית ויוצרת במקומם יחד נעים ושמח במשפחה.

אנחנו היוצרים והמפתחים של גישת ההורות המקרבת ובתוכניות ובקורסים שלנו השתתפו בשנים האחרונות למעלה מ-6,000 משפחות. תכנית ההכשרה שלנו למאמנים ומלווי הורים היא תכנית הדגל שלנו והמובילה בתחומה בארץ.

הלימוד בבית להורות מקרבת מורכב ממיומנויות ומכלים מתקדמים של תקשורת מקרבת (Nonviolent Communication)  שאותה פיתח דר' מרשאל רוזנברג לצד מיומנויות אימון שפיתחנו ב-15 השנים האחרונות.

מה נלמד אתכם בתכנית ההכשרה למאמנים ומלווי הורים?

זה עומד להיות קורס עוצמתי ומשנה חיים לקבוצה מיוחדת של הורים שיקחו בו חלק. הוא ייאפשר לכם להיות צמודים אלינו במשך 10 חודשים, לעבור איתנו תהליך צמיחה אישי מואץ ומכונן, ולקבל מאיתנו את כל הידע, הכלים, השיטות, דרכי-הפעולה והסודות הקטנים והגדולים שבהם אנחנו משתמשים ביומיום שלנו, שהביאו אותנו לעסוק במה שאנחנו הכי אוהבים, לחוות הצלחה מטורפת בכל קנה-מידה וכמובן לתרום מהניסיון הרב שלנו שצברנו עם השנים.

מה זה תקשורת מקרבת?

תקשורת מקרבת היא גישה שמיועדת ליצור הבנה וחיבור בין אנשים וכן בין אדם לעצמו, במטרה ליצור שיתוף פעולה ואווירה של קרבה בתוך מערכות יחסים. מי שיצר את הגישה הוא ד”ר מרשאל רוזנברג, פסיכולוג יהודי-אמריקאי, אשר הושפע מתורת האי-אלימות של מהטמה גנדי ומרטין לותר קינג. בשפת המקור תקשורת מקרבת נקראת – Nonviolent Communication (תקשורת לא-אלימה).

תקשורת מקרבת יעילה במיוחד במצבים שבהם יש ויכוחים וקונפליקטים בין אנשים, אי-הסכמות וחילוקי-דעות. העוצמה של הגישה היא ביכולת שלה לשמור על תחושת הביחד ועל האמפתיה ההדדית, מבלי לוותר על מה שבאמת חשוב לשני הצדדים. הכלים והמיומנויות של תקשורת מקרבת מאפשרים לנהל דיאלוג שבעזרתו קל להגיע להסכמות ולפתרונות, כתוצאה מתחושת החיבור, הקרבה וההבנה שנוצרו. התוצאה היא הפחתת הכעסים, המתחים והקצרים בתקשורת, ולטווח הארוך יצירה של תשתית רחבה שיש בה הקשבה, הבנה, קרבה ורצון לשתף פעולה ולעזור אחד לשני.

כיום אני מתעסקת במשהו שמרגש אותי ומחייה אותי בכל פעם שאני נוגעת בו! אני מצליחה לגעת ולעזור לאנשים - וזוהי תחושה נפלאה שאין לתאר...

מיה שביט, בת 42 נשואה +3

"אני מיה בת 42 נשואה +3 ובדיוק אחרי משבר גיל 40 🙂 אני רוצה לספר לכם את הסיפור שלי מהסוף להתחלה... כיום אני מאושרת !!!
סוף סוף מצאתי את עצמי ! (מסתבר ששנים חיפשתי ואפילו לא ידעתי...)
מצאתי מה עושה לי טוב, ואיך אני רוצה לחיות!
וכיום אני מתעסקת במשהו שמרגש אותי ומחייה אותי בכל פעם שאני נוגעת בו! אני מצליחה לגעת ולעזור לאנשים - וזוהי תחושה נפלאה שאין לתאר...

אבל לפני שנה הייתי במקום אחר לחלוטין... עזבתי מקום עבודה אחרי שנים באותו המקצוע, כי הרגשתי שאני רוצה לתת יותר לעולם ושאני נמצאת במקום שהוא לא באמת נכון עבורי, אבל לא היה לי שמץ של מושג מה אני רוצה לעשות... איבדתי את הכיוון...

ומה שקרה בין לבין זה שהכרתי את התקשורת המקרבת, דרך הבית להורות מקרבת, והכרתי מנחים מקצועיים, רגישים ואמיתיים שלקחו אותי למסע מופלא אל תוך עולמי, אל תוך עולם התקשורת המקרבת, אל תוך עולם האימון והליווי ואל תוך עולם שכולו טוב...
נשמע קצת Too good to be true ?! אבל לגמרי אמיתי...
אני קיבלתי כלים ותובנות שילוו אותי עד סוף חיי. קיבלתי כלים שעזרו ועוזרים לי לשנות את הבית שלי למקום נעים יותר, מקבל יותר, מאפשר יותר ומכיל יותר. כלים שגורמים לי לחיות עם לב פתוח ותחושה כל כך נעימה שמשפיעה עליי לטובה ועל סובביי. וגם הכרתי על הדרך אנשים נפלאים שאין לי ספק שילוו אותי שנים רבות.
הקורס הזה שינה לי את החיים ! הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית ועל כך תודתי העצומה ליעל, יואב וגליה הנפלאים"

מודה ומוקירה כל יום ויום שפגשתי אתכם
ועשיתי את השינוי הכל כך מהותי הזה בחיים שלי

מורן מאיה, בת 40 נשואה +4

"כמי שרצתה להיות אדריכלית מגיל 11 ועשתה הכל למען זה (והיתה אדריכלית כ-15 שנים), לא חשבתי בחיים שמשהו יוכל לשנות את זה בצורה כל כך משמעותית ועמוקה, וכשפגשתי בתקשורת מקרבת זה קרה ובענק!
יואב, גליה ויעל הפכו להיות חלק גרעיני בתוך חיי, שלושת האנשים המדהימים והמופלאים האלה הם מלאי הכלה, וכמיהה לטוב, ומהווים בשבילי השראה לעוז לעשות שינוי אמיתי בעולם הזה. התהליך שהם מובילים מחלחל ומחלחל לאט ובעדינות, עם המון ניסיון, מחשבה ורגישות, עם אין סוף ראיה של צרכים עמוקים והובלה יד ביד של כל הסובבים אותם.
מודה ומוקירה כל יום ויום שפגשתי אתכם ועשיתי את השינוי הכל כך מהותי הזה בחיים שלי.
היום אני מלווה תהליכים בתקשורת מקרבת ליחידים, זוגות והורים, ורואה מדי יום התעוררות פנימית אצל המאומנים שלי, זה מרגש אותי וממלא אותי מידי יום.
אני ממליצה לכם לא לחשוב יותר מדי ולקחת לעצמכם מתנה אמיתית לחיים, אם זה בשביל שינוי פנימי לעצמכם, אם זה מתוך רצון לחולל שינוי מהותי בתוך הבית או הסביבה שלכם, ואם זה כדי לעשות שינוי מקצועי ולהרחיב בעולם את המודעות לתקשורת מכילה, מחברת ומקרבת״.

נכנסתי לקבוצה מחבקת ומלאת אהבה

תמר שקד, בת 47 נשואה +2

״הדבר הראשון שהוקסמתי ממנו במפגש הראשון של הקורס זה הבנות שהגיעו - נכנסתי לקבוצה מחבקת ומלאת אהבה, שבה בן רגע נוצר מרחב לשיתוף מרגש. זה הפתיע אותי, הקלות הנעימה שבה האמון והפתיחות הופיעו במעגל.
הדבר השני שהוקסמתי ממנו הם המנחים - יעל, יואב וגליה - הם אנשים מלאי ניסיון וידע בתקשורת מקרבת, והם מעבירים את הלב של הגישה באופן שנכנס ישר ללב שלי. כל הלמידה בקורס מתרחשת מתוך החיים עצמם, מתוך העמקה בסיטואציות אמיתיות שאנחנו מעלות, ככה זה הכי נוגע, הכי רלוונטי, הכי חי, לב מתחבר ללב, וההבנות מופיעות אחת אחרי השניה. מעבר לכך, כשהייתי זקוקה לעוד הכוונה ויעוץ, קיבלתי את זה גם באופן אישי, וזה מאוד משמעותי לדעת שהמנחים נמצאים שם בשבילנו בדרך שלנו, וזמינים ללוות בעת הצורך!״

אני מרגישה שיש לי ביטחון גדול ואת כל הכלים לפתח קריירה בתחום הזה

הדר שילה, בת 42 נשואה +5

"הרבה שנים רציתי לעסוק בטיפול באנשים.
למדתי קורסים בתחום ובעצמי טופלתי בכמה שיטות, אבל עם החתונה ולידת הבנות שלי הרגשתי שזה לא הזמן המתאים עדיין, ובזמן הזה עקבתי באינטרנט אחרי התכנים של הבית להורות מקרבת והתחברתי מאוד.
כשראיתי שפותחים קורס להכשרה של מלווי הורים הרגשתי שזו ההזדמנות בשבילי לקבל כלים מעשיים וישימים שאוכל בעזרתם להיכנס ולעבוד בתחום הטיפול והאימון. אני מאוד שמחה שעשיתי את ההחלטה הזו להצטרף:)
הקורס עצמו נוגע בכל הנקודות ונותן כלים אמיתיים שניתן לעבוד איתם בבית שלי עם הילדים שלי, הוא מאפשר לי להכניס את השפה המקרבת לעומק לתוך הבית וזה ממש עוזר בהתמודדות היומיומית במצבים מאתגרים עם הילדים.

אני מרגישה הרבה ביטחון ושיש לי את הידע והכלים וגם תרגול מספיק כדי לעזור להורים שהתחלנו ללוות כבר במהלך הקורס. אני מרגישה שיש לי ביטחון גדול ואת כל הכלים לפתח קריירה בתחום הזה. שזה יהיה מקור ההכנסה היחידי שלי בעתיד הלא רחוק...
מי שרוצה להתפרנס מעזרה להורים - אני ממש ממש ממליצה על הקורס הזה, הוא פשוט נותן כלים מעשיים להשתמש בהם ומכשיר באופן שאני מרגישה מוכנה ומסוגלת לעבוד ולהצליח ולעשות את מה שני חולמת לעשות כבר הרבה שנים :)״

חוויה לימודית אדירה

ורד שמיר ששון, בת 44 נשואה +3

"מדובר בתהליך עמוק ופותח לב, חוויה לימודית אדירה, מעניינת ומרחיבה - ועם זאת פרקטית מאוד ומציידת בארגז כלים אמיתי - אחת המתנות הגדולות שנתתי לעצמי. הגישה המקרבת, פתחה בפניי עולם שלם, המפגש המקרב בהובלתם של יעל, יואב וגליה החוויה ללמוד מהם ולצידם מעוררת השראה ומחכימה מאין כמוה. מתאים מאוד להורים שמחפשים כלים ודרך להפוך את הבית שלהם ואת האווירה שבו למרחב של קירבה ושותפות, ומתנה לאנשים הבאים מתחום הטיפול, החינוך או הנפש ומחפשים כלי משמעותי נוסף לפגוש ולהשפיע באמצעותו"
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן