הדרכת הורים

תקשורת מקרבת והורות מקרבת הן שדות ידע נרחבים, מפורטים ומובנים שבדרך כלל מצריכים לימוד מסודר ומובנה כדי לרכוש את המיומנויות והכלים וליהנות מהפירות שלהם בתוך המשפחה. הלימוד כולל טכניקות לזיהוי המניעים להתנהגויות המאתגרות של הילדים, רכישה של השפה המקרבת שכוללת ביטוי עצמי מקרב שלנו ההורים, בקשות אפקטיביות בתקשורת מקרבת, הקשבה אמפתית שממוססת ויכוחים, כעסים והתנגדויות, ניהול של דיאלוגים מקרבים שיוצרים הבנה וחיבור וכיצד להגיע במשותף לפתרונות יצירתיים שממלאים צרכים גם לנו וגם לילדים ועוד.

ברוב המקרים כבר בשלבים הראשונים של הלימוד תוכלו להרגיש שינוי משמעותי בהתנהלות וביחסים במשפחה, ויכוחים שמתמעטים עד נעלמים לגמרי ומאבקי כח שפוחתים באופן משמעותי. השינויים המשמחים האלה שרוב ההורים חווים כבר בתחילת הדרך הם שממלאים כח ונותנים מוטיבציה ללמוד את החלקים שמצריכים יותר זמן כמו מיומנויות הדיבור, היכולת להקשיב באמפתיה לילדים ועוד.

כדי להתחיל בלימוד של תקשורת מקרבת והורות מקרבת אנחנו ממליצים להירשם להדרכת הורים אינטרנטית חינמית שבה אפשר ללמוד איתנו לעומק את הצעדים הראשונים בדרך המקרבת.

להרשמה מהירה והצטרפות להדרכה ללא עלות לחצו כאן מצד שמאל ->

בנוסף באפשרותכם להצטרף לאחד מהקורסים האינטרנטיים שלנו שנותנים מענה לנושאים ממוקדים בהורות:

קורסים מובנים ומפורטים של מיומנויות מפתח בהורות המקרבת ללמידה דרך האינטרנט מכל מחשב או סמארטפון לפי נוחותכם וללא הגבלה. כל קורס מלווה בחוברת עבודה + הדרכות וידאו לצפייה + הקלטות אודיו mp3 להאזנה + תמלולים להדרכות ועוד.
נושאי הקורסים שלנו מתאימים לאתגרים המרכזיים שהורים פוגשים ביחסים עם הילדים – ראו כאן איזה מבין הקורסים הבאים מתאים לכם:

  • במקום עונש – הדרך החדשה להניע את הילדים לפעולה מבלי להשתמש בכוח, בלספור עד 3, באיומים ועונשים.

  • גבולות בדרך מקרבת – איפה לשים גבולות ואיך לעשות את זה כדי לשמור על החיבור עם הילדים, איך להגיד 'לא' באופן שמונע ויכוחים והתנגדויות ועוד.

  • מריבות בין אחים – איך לטפל במריבות בין אחים באופן שמביא לרגיעה מיידית, מפחית משמעותית את המריבות ומלמד את הילדים לדבר במקום לריב.

  • הילד שקשה לי איתו – איך ליצור שינוי משמעותי ביחסים עם הילד שאיתו קשה לנו יותר, שאנחנו מתקשים להכיל את ההתנהגות שלו, לקבל אותו ולפעמים לאהוב אותו כפי שאנחנו רוצים – ואיך לבסס איתו מחדש הקשבה, קרבה ושיתוף פעולה.
  • מתחברים מחדש – קורס שמלמד את כלי היסוד של תקשורת מקרבת וכיצד להשתמש בהם בזוגיות כדי להחזיר את ההבנה, האמון והקרבה ליחסים.

כל הקורסים האינטרנטיים זמינים לצפייה מכל מחשב וסמארטפון, הגישה אליהם נשארת לתמיד וניתן להתחיל ללמוד בהם מיד עם ההצטרפות אליהם.

או באפשרותכם להצטרף לאחד מהקורסים הפרונטליים שלנו:

אחת לכמה חודשים אנחנו מקיימים קורס פרונטלי שבו אנחנו מלמדים לעומק את אחת ממיומנויות הליבה של תקשורת מקרבת והורות מקרבת. 

 

 

אנחנו מזמינים אותך להירשם אצלנו לשיחת ייעוץ לקבלת פרטים נוספים:

פוסטים אחרונים שפירסמנו:

להורדת המדריך בחינם לחצו כאן

השאירו לנו תגובה...