הבית להורות מקרבת

ברכות על הצטרפותך לקורס ׳במקום עונש׳!

מברכים אותך על החלטתך להשקיע בעצמך, בילדים ובמשפחה
ומתרגשים לצאת איתך לדרך ולעזור לך לחוות כבר בשבועות הקרובים
הרבה יותר הקלה, הבנה, חיבור ושיתוף פעולה בבית!

ורוצים לתת לך כאן מתנת הצטרפות שתעזור לך ליישם בבית תקשורת מקרבת!

תקשורת מקרבת בשבילנו היתה הדבר הכי טוב שהכנסנו למשפחות שלנו
ואנחנו בטוחים שאת תודי לעצמך על ההחלטה לעשות את זה בשביל המשפחה שלך!

בשעות הקרובות נטפל בהזמנתך, נשלח אליך את הערכה ונחבר אותך להדרכות באתר שתוכלי לראות עוד לפני שהערכה תגיע אליך –

ורגע לפני שאת עוזבת את הדף הזה אנחנו רוצים לתת לך במתנה,
כחלק מהרצון שלנו שתחווי שינוי עצום בבית ומעבר להתנהלות הרבה יותר קלה,
חודש שלם של עזרה ותמיכה בהדרכות ׳חיות׳ איתנו ועם הצוות שלנו שאנחנו רוצים להזמין אותך להשתתף בהן, שמאד מאד יעזרו לך ליישם את כל מה שנלמד אותך בקורס בבית שלך.

רוצים להגיד לך למה אנחנו מזמינים אותך להשתתף בהדרכות האלה ואיך הן יעזרו לך:

לאורך השנים ראינו שכדי לעבור בבית לתקשורת מקרבת הורים צריכים כמה דברים:
1. קודם כל כלים ומיומנויות מדויקים – ואת זה הקורס ׳במקום עונש׳ ייתן לך, בשביל זה הוא נועד.

  1. בנוסף לזה, מאד חשוב שבמהלך הלימוד תהיה אפשרות לשאול שאלות שמתעוררות ולקבל עליהן תשובות, כדי להישאר בחיבור לתכנים ולהתקדם במיומנויות שנלמדות
  2. שיהיה לכם מקום להעלות אתגרים וקשיים ספציפיים מהבית שלכם ולקבל מענה אישי והכוונה אישית שיעזרו לכם לטפל בהם כדי לחוות בהם שינוי.
  3. ועוד דבר שהבנו עם השנים שהוא מאד מאד חשוב – שיהיה לכם מקום לתרגל ולהתאמן בכלים ובמיומנויות הנלמדים. תקשורת מקרבת היא שפה חדשה ודרך הסתכלות אחרת על החיים ועל מערכות יחסים, וכשיש מקום לתרגל ולהתאמן במה שלומדים זה נהיה הרבה יותר פשוט ליישם ורואים תוצאות הרבה הרבה יותר מהר. אנחנו רואים שזה כך אצל המון משפחות שלומדות איתנו ואנחנו רוצים שזה מה שיקרה בבית שלכם!

ובשביל זה, כדי לעזור למשפחות ליישם מהר ולעומק בבית תקשורת מקרבת, הקמנו את ה׳רשת – קהילת ההורים של הבית להורות מקרבת׳ – שהיא מרחב תמיכה ועזרה לכל משתתפי הקורסים שלנו – שבו אפשר לשאול אותנו שאלות ולקבל תשובות, להעזר בנו באתגרים ספציפיים בבית ולקבל מאיתנו הכוונה והדרכה אישית, ולתרגל איתנו את הכלים שנלמדים בקורס כדי ליישם אותם בקלות עם הילדים בבית – ואנחנו רוצים לתת לכם במתנה חודש שלם של השתתפות בהדרכות ה'רשת' שבהן תוכלו להעזר בנו ובצוות שלנו בתהליך הלמידה שלכם!

איך מקבלים את המתנה של השתתפות בהדרכות איתנו, יעל ויואב, והדרכות התרגול, לחודש שלם ב׳רשת – קהילת ההורים של הבית להורות מקרבת׳?

בתוך ה׳רשת – קהילת ההורים של הבית להורות מקרבת׳, אנחנו מקיימים בכל שבוע הדרכה בשידור חי:

  • הדרכות איתנו, יעל יואב וגליה, שבה תוכלו להתייעץ איתנו לגבי אתגרים אישיים במשפחה שלכם ולקבל מאיתנו הכוונה והדרכה (תוכלו גם להקשיב לאתגרים של הורים אחרים, שבדרך כלל חוזרים על עצמם ברוב הבתים, ולשמוע את הדרך המפורטת שאנחנו מציעים להם לפעול בה, וללמוד מזה בעצמכם)
  • הדרכות שבהן תוכלו לתרגל עם הצוות שלנו את כל המיומנויות שנלמד אותך בקורס, ולקבל הכוונה והדרכה שידייקו אותך כך שזה יעבוד לך מעולה בבית שלך.
  • ב'רשת' אפשר להתייעץ בכתב עם הצוות שלנו 24/7 בכל נושא מהורות עד זוגיות
  • ויש בה עוד הרבה תכנים שתוכלו לצפות בהם, להעשיר את עצמכם ולהעמיק את ההבנה ויכולת היישום של תקשורת מקרבת בבית שלכם

ההדרכות ב׳רשת׳ מתקיימות אחת לשבוע, בהדרכות זום בשידור חי בין השעות 20:30-22:00. אנחנו מקליטים את כל ההדרכות וניתן לצפות בהן בכל זמן ומכל מקום (תראו כאן בתוכניה את תאריכי כל ההדרכות איתנו ועם המתרגלות ב׳רשת׳).

למימוש המתנה של השתתפות בהדרכות הרשת לחודש שלם:

מכיוון שה׳רשת׳ היא מרחב לתמיכה ועזרה ללקוחות שלנו, מנוי ההשתתפות בה הוא סמלי ונועד לאפשר לנו לקיים את מערך התמיכה והעזרה בכם – 147 ש"ח לחודש (במקום 347 ₪ המחיר הרגיל, ואנחנו מבטיחים שהמחיר לא ישתנה בהמשך למי שמצטרף עכשיו).

ההדרכות ברשת מאד מאד עוזרות להפנים וליישם תקשורת מקרבת ומאיצות את התהליך ההטמעה בבית. אנחנו מעודדים אתכם להצטרף לחודש הראשון ולהעזר בנו, ולהחליט אחריו אם תרצו להמשיך ולקבל מאיתנו תמיכה בחודשים הבאים או להסתפק בחודש ההשתתפות שקיבלתם במתנה (אין התחייבות לתקופת זמן, אפשר לצאת מה׳רשת׳ וכל הפעילויות שבה מתי שרוצים).

איך מצטרפים

לחצו על כפתור מימוש המתנה כאן למטה, הגיעו לדף תשלום והכניסו בו את פרטיכם. בחודש הראשון לא תחויבו ותוכלו להשתתף בכל הדרכות התמיכה והתרגול ב'רשת' ללא עלות. לאחר החודש הראשון המנוי יתחדש אוטומטית בסך 147 ₪ ותוכלו להנות מהרשת לכל זמן שתרצו, ואיך לכן שום התחייבות, תוכלו לצאת מהרשת בכל רגע שתרצו ע"י שליחת מייל אלינו (וננתק אתכם ממנה מיד).

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן